Ukázky sebeobrany na naší škole

09.02.2018

V úterý 6. 2. navštívilo několik  členů sportovního klubu Taekwon – Do Lions vedeného panem Kolofíkem a Steinem naši školu, aby seznámili žáky 1. a  2. stupně s tímto bojovým uměním, ale zejména se sebeobranou při různém druhu napadení. Ukázky probíhaly od 1. vyučovací hodiny až do odpoledne. V tělocvičně se tak mohla vystřídat většina dětí z naší školy.

Po jednotlivých ukázkách instruktorů měli žáci možnost si mezi sebou vyzkoušet správné techniky, jak se při napadení ubránit.
I když času na prohloubení bylo málo, myslím si, že většina dětí odcházela spokojená a s pocitem, že se naučily základy sebeobrany.
Děkujeme všem instruktorům za hezké ukázky a trpělivost při nácviku s dětmi.

Vor

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 14. 3. 2018 se bude konat Den otevřených dveří nejenom pro rodiče budoucích prvňáčků, ale i pro širokou veřejnost a příznivce naší školy. Budou pro ně připraveny nejen ukázky učeben 1. stupně a odborné učebny 2. stupně, ale i ostatní prostory obou budov naší školy.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

25. 5. 2018 - 3. 6. 2018, cena 7.490,- Kč. Doprava lux busem, plná penze, hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar), výlet překvapení.

POPTÁVÁME POZICI UČITELE/KY NA 1. STUPEŇ

Nástup březen / duben 2018. Plný úvazek.