Ukázky sebeobrany na naší škole

09.02.2018

V úterý 6. 2. navštívilo několik  členů sportovního klubu Taekwon – Do Lions vedeného panem Kolofíkem a Steinem naši školu, aby seznámili žáky 1. a  2. stupně s tímto bojovým uměním, ale zejména se sebeobranou při různém druhu napadení. Ukázky probíhaly od 1. vyučovací hodiny až do odpoledne. V tělocvičně se tak mohla vystřídat většina dětí z naší školy. 

Po jednotlivých ukázkách instruktorů měli žáci možnost si mezi sebou vyzkoušet správné techniky, jak se při napadení ubránit.
I když času na prohloubení bylo málo, myslím si, že většina dětí odcházela spokojená a s pocitem, že se naučily základy sebeobrany.
Děkujeme všem instruktorům za hezké ukázky a trpělivost při nácviku s dětmi.
 
Vor
 

ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 a DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 13. 3. 2019

Vážení rodiče, v pondělí 1. dubna 2019 a v úterý 2. dubna 2019 proběhne ve Školní ulici i v budově na Žižkově zápis do prvních tříd (místo zápisu je možné zvolit podle vlastního uvážení). Naše paní učitelky přivítají budoucí prvňáčky vždy v době od 13,00 hodin do 17,00 hodin. Těšíme se na shledání.

PŘEDŠKOLÁČEK VE ŠK. ROCE 2018/2019

Více informací o předškoláčkovi zde.

PŘEDVÁNOČNÍ AKCE ŠKOLY

Více z předvánočních akcí si můžete prohlédnout zde. * Setkání bývalých pedagogů a zaměstnanců školy * Rozsvícení vánočního stromu * Školou chodí Mikuláš * Vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * Vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení