Ukázky sebeobrany na naší škole

09.02.2018

V úterý 6. 2. navštívilo několik  členů sportovního klubu Taekwon – Do Lions vedeného panem Kolofíkem a Steinem naši školu, aby seznámili žáky 1. a  2. stupně s tímto bojovým uměním, ale zejména se sebeobranou při různém druhu napadení. Ukázky probíhaly od 1. vyučovací hodiny až do odpoledne. V tělocvičně se tak mohla vystřídat většina dětí z naší školy. 

Po jednotlivých ukázkách instruktorů měli žáci možnost si mezi sebou vyzkoušet správné techniky, jak se při napadení ubránit.
I když času na prohloubení bylo málo, myslím si, že většina dětí odcházela spokojená a s pocitem, že se naučily základy sebeobrany.
Děkujeme všem instruktorům za hezké ukázky a trpělivost při nácviku s dětmi.
 
Vor
 

UPOZORNĚNÍ POLICIE ČR

na zvýšený výskyt trestné činnosti - vykrádání osobních automobilů před budovami základních a mateřských škol. Nenechávejte si v interiéru vozidla žádné osobní věci (kabelky, peněženky, mobilní telefony, ...). Celé jednání pachatelů je velmi rychlé - pár desítek sekund.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA

pro výuku předmětu speciálně pedagogické péče. S úvazkem ve výši 1 hodina týdně a nástupem od 1. 6. 2018.

ZÁJEZD DO ŠPANĚLSKA PRO ŽÁKY 8. A 9. ROČNÍKŮ

* 25. 5. 2018 - 3. 6. 2018 * cena 7.490,- Kč * doprava LUX BUS * plná penze * hotel Royal Beach **** (pobřeží Costa Brava, letovisko Lloret de Mar)