Doplňková činnost

Příspěvková organizace může provádět na základě schválené zřizovací listiny a vydaných živnostenských oprávnění doplňkovou činnost.
Naše škola realizuje doplňkovou činnost v těchto oblastech:
  · pronájem tělocvičny
· pronájem učeben za účelem pořádání vzdělávacích kurzů, školení a seminářů

Aktuální ceník služeb
Tělocvična velká: 300 Kč na hodinu
Tělocvična malá (sportovní aktivity bez míče): 150 Kč na hodinu
Učebny: smluvní cena 100 Kč až 250 Kč na hodinu
Ostatní prostory, činnosti: smluvní cena

Služby lze dohodnout s vedením školy, kontaktní osoba je pan Mgr. Vlastislav Sýkora, statutární zástupce ředitelky školy, +420 312 316 902, email: sykora@zstgmpodebradycz

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.