Ing. Miriam Piskačová Ing. Miriam Piskačová

Mgr. Jana Smíšková Mgr. Jana Smíšková

zástupkyně ředitelky výchovný poradce pro oblast specifických poruch učení a chování

Mgr. Vlastislav Sýkora Mgr. Vlastislav Sýkora

statutární zástupce ředitelky

Lenka Čechová Lenka Čechová

hospodářka školy

Lucie Vrbická Lucie Vrbická

rozpočtářka školy

Mgr. Radka Vrchotová Mgr. Radka Vrchotová

školní metodik prevence rizikového chování

Mgr. Radka Martínková Mgr. Radka Martínková

výchovná poradkyně, kariérové poradenství

Mgr. Veronika Slavětínská Mgr. Veronika Slavětínská

školní metodik prevence

LYŽAŘSKÝ KURZ PRO 7. ROČNÍKY

1. kurz 27. 1. 2018 - 3. 2. 2018 Penzion Kamenice 2. kurz 3. 2. 2018 - 10. 2. 2018 Jičínská chata Více informací zde

AKCE K UKONČENÍ PRVNÍHO POLOLETÍ

Již v úterý 30. ledna si žáci 1. stupně připomenou olympijský rok plněním sportovních disciplín \"Hejtmanova poháru\". Ve středu 31. ledna se žáci druhého stupně naučí další tanec - tentokrát v rytmu country. Lekce společenského chování je samozřejmou součástí celého dopoledne. Všem prvňáčkům připravujeme slavnostní oběd a těšíme se na setkání s nimi v den předávání jejich prvního vysvědčení.

PŘEDŠKOLÁČEK

Kroužek je určen pro budoucí prvňáčky, kteří se hravou formou seznámí s prostředím školy i s budoucími spolužáky. Setkání se budou konat 1x měsíčně vždy první pondělí v měsíci od 15 do 16 hodin, stejně v obou budovách školy. Těšíme se na vás 6. listopadu a 4. prosince 2017, 8. ledna, 5. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června 2018.