Žákovský parlament

Žákovský parlament je skupina volených žáků. Od spolužáků ve třídách i učitelů sbírají informace o tom, co by mohli ve škole zlepšit. Na pravidelných schůzkách parlamentu řeší, jakým způsobem těmto nápadům vyjít vstříc. Spolužáky ve třídách pravidelně informují o své činnosti.

O co se snaží?

O zlepšení atmosféry ve škole – soutěže, hry, pravidelné tradiční akce

O rozvoj vzdělání žáků - např. pořádáme besedy se zajímavými lidmi

Podporujeme charitu

Co ještě děláme?

Podporujeme informovanost napříč školou

Zvyšujeme zájem žáků o školní společenství

Vedeme děti k odpovědnému přístupu ke svému životu i ke světu

Pomáháme jim nabývat dovednosti, které jim umožní podílet se smysluplně na životě společnosti

Dáváme jim možnost zažít, že mohou svět kolem sebe pozitivně proměňovat.

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.