V letošním školním roce 2015/16 jsme se začali scházet v polovině listopadu z důvodu rekonstrukce budovy na Žižkově.

Scházíme se každou středu od 13,00 hod do 13,45 hod v učebně č. 2.

2. A Matěj Paráček
2. A Nicol Filipová
2. B Míša Kroužilová
2. B Adéla Hladká
2. B Tereza Hladká
2. B Lukáš Vančura
3. A Tomáš Havlín
3. A Barča Trajhanová
3. B Jan Špitálský
3. B Annabel Nicholls
4. A Natálie Kolouchová
4. A Ondra Vach
4. B Bořek Hanuš
4. B Tomáš Coufal

Pozvánka na předvánoční vystoupení žáků naší školy

* pondělí 3.12. od 16 hodin ve Školní ul. rozsvícení vánočního stromu s adventním programem a pohoštěním * středa 12.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční vystoupení pěveckého sboru Sedmikráska a hudebně recitační program * čtvrtek 13.12. v 17 hodin v Divadle Na Kovárně vánoční koncert pěveckého sboru Slunečnice a hudebně pohybové vystoupení * Přejeme Vám pěkné zážitky , klidné a spokojené vánoční svátky.

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI ASISTENTA PEDAGOGA a POMOCNÉ PRACOVNÍ SÍLY DO ŠKOLNÍ JÍDELNY

Nástup ihned. Zástup za nepřítomného pracovníka do 31. 1. 2019. Poptáváme občasnou výpomoc do školní jídelny na pozici pomocné síly.