Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Bezpečné odpolední souboje na Žižkově

Bezpečné odpolední souboje na ŽižkověDatum konání:
26.6.2020

Žáci z 1.A, 1.B a 2.A ve škole na Žižkově během odpoledních aktivit tvořili, sportovali, hráli různé hry, zpívali, povídali si i odpočívali. Pro zpestření jim paní vychovatelky Čivrná, Filipová a paní asistentka Konzalová zorganizovaly několik odpoledních „soubojů skupin“. Vše probíhalo za dodržení hygienických pravidel, které toto období vyžaduje. Soutěžilo se všelijak - ve zpěvu, vědomostních soutěžích, výtvarné soutěži s anatomickýn námětem. Nechyběly ani souboje na štěstí a náhodu. Bylo to příjemné a všichni jsme si to užili. Těšíme se na více takových zážitků v novém školním roce - snad bez roušek a dalších omezení.

Dětem krásné prázdniny, všem hezké letní dny přejí vychovatelky ze Žižkova

Fotogalerie z akce