Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Hudební exkurze do Jabkenic

Hudební exkurze do JabkenicDatum konání:
9.6.2024
Datum ukončení:
14.6.2024

 

V tomto roce si připomínáme významná životní výročí několika hudebních skladatelů, především Bedřicha Smetany. Proto se žáci 6. ročníků naší školy vydali na hudební exkurzi do Památníku Bedřicha Smetany do Jabkenic. Na Loučeň se svezli autobusem, ale potom už svižným tempem pochodovali lesem až do Jabkenic. Kromě prohlídky významného místa vyslechli nejenom zasvěcený výklad průvodkyň, někteří se zpěvem zapojili i do koncertu. Znalosti si žáci prověřili vyplněním pracovních listů.  Na závěr si všichni dopřáli výbornou zmrzlinu v cukrárně na Loučeni.

Bedřich Smetana 200 let.png

Bedřich Smetana 200 let(1).png