Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Projekt SONIAA

Projekt SONIAA

22.6.2021
29.6.2021

V listopadu si žáci 6. B, 6. C, 7. B a 7. C nasadili na ruku krokoměr a začala jejich soutěž v počtu nachozených nebo naběhaných kilometrů (kroků). Soutěžili jak se svými spolužáky, tak i s žáky ze škol v Hranicích a ve Vsetíně. K porovnání měli i výkony učitelů ze všech tří základních škol.

Nejlepší z každé třídy dostali diplom a jako odměnu sportovní hodinky darované firmou Garmin. Všichni, kteří se umístili na předních místech, dostali také diplom a malé dárečky od FTK Univerzity Palackého v Olomouci. Ceny a certifikát o spolupráci přijel osobně předat člen realizačního týmu projektu SONIAA Mgr. Michal Vorlíček, Ph.D.

Absolutním vítězem ze všech sportujících žáků se stal Vítek Hlavička ze 6. C, který v průměru nachodil 18 674 kroků za den.

Marcela Vorlíčková

ilustrační foto s logy