Respekt a úcta ke starším občanům – návštěva parlamentu v domově pro seniory Respekt a úcta ke starším občanům – návštěva parlamentu v domově pro seniory
24.05.2019

Mezigenerační vztahy nejsou pro nás žádný problém. Mezi klienty Luxoru se již pohybujeme jako mezi svými prarodiči.

Exkurze v České televizi Exkurze v České televizi
21.05.2019

17. května se sešla třída 5. B, aby v půl osmé odjela na plánovanou exkurzi do České televize.

Naše škola jede na vlně vítězství Naše škola jede na vlně vítězství
17.05.2019

V tomto týdnu se konaly atletické závody Pohár rozhlasu, které jsou brané jako okresní kolo družstev v atletických disciplínách. Letos bylo na startu celkem 15 škol.

Jak dopadla volba oběda na Den dětí? Jak dopadla volba oběda na Den dětí?
16.05.2019

Dne 15. května ve středu proběhla volba oběda. Hlasovalo celkem 430 dětí.

Dvojité vítězství ve výtvarné soutěži! Dvojité vítězství ve výtvarné soutěži!
16.05.2019

Ve výtvarné soutěži, kterou vyhlásil Sázavský klášter, i letos vyhráváme! Téma Malý princ nás oslovilo stejně jako loni Kytice K. J. Erbena.

Návštěva speciální školy Návštěva speciální školy
16.05.2019

Žáci třídy 7.D se 14.5. měli možnost zúčastnit se setkání s dětmi ze Speciální základní školy v Poděbradech. Školu navštívilo 19 žáků společně s paní učitelkou třídní.

Dolce u Trutnova - výjezd do přírody (3.C, 4.B, 4.C) Dolce u Trutnova - výjezd do přírody (3.C, 4.B, 4.C)
16.05.2019

Den 3. byl ve znamení deště, školy, her, přípravy na zítřejší soutěž, noční cesty.

Duben v ŠD (oddělení č. 3 a 4) Duben v ŠD (oddělení č. 3 a 4)
15.05.2019

Děti z 3. a 4. oddělení měly v dubnu jako hlavní téma výtvarných a pracovních činností jaro a Velikonoce. Mezi přírodovědná témata patřil Den Země a Mezinárodní den ptactva.

« Předchozí 1 2 3 4 64 127 189 252 Další »

SEZNAM ŽÁKŮ PŘIJATÝCH K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Zde.

STUPNĚ VÍTĚZŮ V REPUBLIKOVÉM FINÁLE!!!

Naši žáci se v basketbalu probojovali až do celorepublikového finále, které se konalo ve dnech 24.-25. 4. v Karlových Varech. První den vyhráli ve své skupině a porazili také soupeře v semifinálovém zápase. Druhý den je čekal zápas o první místo, ve kterém po napínavém boji nakonec o pouhé čtyři body prohráli a odvezli si tak pohár a medaile za úžasné 2. místo. Všem hráčům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezantaci školy. Zych

POPTÁVÁME PRACOVNÍ POZICI UČITELE/KY CHEMIE

na školní rok 2019/2020. Zástup za mateřskou dovolenou.