Úvod > Aktuální školní rok > Důležité > Den otevřených dveří

na Den otevřených dveří na ZŠ T. G. Masaryka

Ve středu 16. září 2020 od 14,00 do 17,00 hodin se široké veřejnosti otevřou dveře jedné ze školních budov města Poděbrady, ZŠ T. G. Masaryka.

Tento historický objekt již patří do kulturního dědictví města, a tak bude v rámci Dnů evropského dědictví zpřístupněn nejenom těm, kteří zde strávili školní léta, ale i těm, kteří jinak nemají možnost si jej prohlédnout. Ve vestibulu školy se návštěvníci seznámí s historií, s fotografiemi dokumentujícími významné okamžiky ze života školy. A potom se již mohou vydat všemi směry po budově, vystoupat do několika pater, nahlédnout do tělocvičen a odborných pracoven. K prohlížení toho bude hodně.

V rámci této akce je možné podívat i do novější budovy školy na poděbradském Žižkově, kterou navštěvují žáci prvního stupně. Také zde se bude návštěvníkům jistě líbit.

Všichni zájemci o prohlídku jsou srdečně zváni!

Kolektiv zaměstnanců školy

otevřené dveře.jpg