Úvod > Aktuální školní rok > Důležité > Konec školního roku

Konec školního roku

23.6.2021

Vážení rodiče,

rád bych Vám poděkoval za spolupráci během tohoto školního roku.

Distanční výuka, rotační výuka, asynchronní vzdělávání a další změny, na které museli reagovat nejen všichni zaměstnanci školy, ale i rodiče, prarodiče a zejména děti, byly často velmi obtížné. Pochopení dodržování nařízených hygienických pravidel spojených s pandemií včetně testování se stalo pro žáky samozřejmostí a rodičům za pomoc také v této oblasti velmi děkuji. I když dodržování některých opatření bylo téměř nad naše síly, společně jsme to zvládli.

Dobrou zprávou je, že ve škole začala komplexní rekonstrukce otopného systému, která si však vyžádala vyhlášení ředitelského volna. Pevně věřím, že práce budou pokračovat podle harmonogramu a vše bude připraveno již na začátku nového školního roku. Velmi děkuji za pochopení uskutečněných nutných organizačních opatření.

Jsem pyšný na naše absolventy. Myslím, že odcházejí ze školy jako osobnosti, které budou především kompetentními a dobrými lidmi. Na životní cestě jim přeji jen to nejlepší.

Těšíme se na nové prvňáčky a jejich rodiče. Se všemi se paní učitelky sejdou hned v prvních dnech nového školního roku.

Přeji Vám i všem našim žákům krásné léto a věřím, že školní rok 2021/2022 už snad bude klidnější.

Mgr. Vlastislav Sýkora