Úvod > Aktuální školní rok > Důležité > Nabídka volitelného předmětu

Nabídka volitelného předmětu

Vážení rodiče,

naše škola nabízí svým žákům vedle pravidelných hodin tělesné výchovy ještě další nepovinný předmět Podpůrná tělesná výchova. Do té se mohou přihlásit žáci, kteří mají zájem o zlepšení správného držení těla, posílení i protažení svalstva horních i dolních končetin, zádového i břišního svalstva. Vyučování je zařazené do rozvrhu školy, probíhá jednu vyučovací hodinu týdně (středa, 13:45-14:30), je bezplatné a probíhá v malém kolektivu žáků v malé tělocvičně školy. Mimo základní cvičení na podložkách a s drobným náčiním (podložky bosu, powerbaly, gymnastické míče) je hodina oživena drobnými hrami. Rodiče v případě zájmu mohou své děti přihlásit i v průběhu školního roku zejména, pokud jim cvičení doporučí dětský lékař.

V případě zájmu kontaktujte přímo vyučující Ing. Markétu Kratochvílovou, PhD na e-mailu kratochvilova@zstgmpodebrady.cz.

Kopie návrhu Kopie návrhu Jak přihlásit dítě.png