Úvod > Aktuální školní rok > Důležité > Zahájení šk. roku 8. září 2021

Zahájení šk. roku 8. září 2021

Vážení rodiče a milí žáci,

po skončení ředitelského volna bude ve středu 8. září 2021 zahájeno vyučování i v budově ve Školní ulici. Vzhledem k týdennímu odložení začátku školního roku z důvodu rekonstrukce topného systému začneme hned s výukou podle rozvrhu - kromě prvních tříd, ty budou mít do konce týdne zkrácené vyučování. Konec vyučování nebude po první vyučovací hodině, ale podle času stanoveným rozvrhem konkrétní třídy. Rozvrhy jsou již nyní k dispozici na webových stránkách školy (https://www.zstgmpodebrady.cz/file.php?nid=17953&oid=8398644).

První den se žáci seznámí s pravidly bezpečnosti, s plány na školní rok, proběhnou třídnické práce a budou mít úvodní hodinu některých předmětů.

8. září bude v provozu i odpolední školní družina (ranní družina od čtvrtka 9. září).

Informace o možnosti stravování ve školní jídelně budou ještě upřesněny v pondělí 6. září.

Těšíme se na setkání se žáky.

Mgr. Vlastislav Sýkora