Úvod > Základní informace > Projekty > Škola má novou počítačovou pracovnu

Škola má novou počítačovou pracovnu

Od roku 2020 má škola kompletně zařízenou novou počítačovou pracovnu nejpokrokovějšími komponenty včetně nového nábytku – dvoumístný počítačový stůl je dostatečně velký pro pohodlnou výuku nejen informatiky. Samozřejmostí jsou i veškeré nové rozvody a připojení.

Každý žák bude moci využívat samostatnou PC sestavu – počítač s kancelářským balíkem a připojením k internetu i místní síti. Klávesnice a myš je nedílnou součástí celého počítačového kompletu.

Stejně tak i paní učitelka či pan učitel bude mít samostatnou počítačovou sestavu včetně učitelského PC stolu.

Díky tomuto projektu s finanční podporou EU získala škola a hlavně naši žáci další moderní učebnu, která pomůže k dosahování cílů školního vzdělávacího programu za pomoci nových technologií.

Úspěšný absolvent