Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní informace > Úspěchy školy a žáků > 2018/2019

2018/2019

Datum Obor Název soutěže Kolo Účastníci Výsledky - umístění
10.10. Př, Che, Fy Přírodovědný klokan školní 31 žáků
8. a 9. ročníků
1. místo: B. Bébr, 8. A
2. místo: V. Hrabal, 9. B
3. - 4. místo: S. Berková, 9. A
                     T. Musilová, 8. A
12.10. Kopidlenský kapřík regionální 2 žáci ze 7.
a 9. třídy
v družstvech 4. místo
v jednotlivcích:
O. Král z 9. A 6. místo
S. Lokes ze 7. D 13. - 16. místo
16.10. Tv Minifotbal okresní 12 chlapců
9. ročníku
7. - 8. místo
19.10. Tv Miniházená školní liga 21 žáků
1. stupně
motivační soutěž bez pořadí
23.10. Dě, Ov Školní quest ke 100.
výročí ČR
školní soutěž žáci školy 1. - 9. ročníky
a široká veřejnost
1. místo: L. Heryánová, 9.A
2. místo: M. Mazačová, 9. A
3. místo: A. Nicholls, 6. B
26.10. Dv, Vv Cestování s prarodiči krajské 3 žáci z 1. stupně
8 žáků z 2. stupně

III. kategorie:
1. místo: Z. Vrzáčková, 9. B
4. místo: E. Rampouchová, 9.B
5. místo: M. Hájková, 7. B

26.10. Tv Běh na 100 km ke 100. výročí ČR městské 48 žáků 2. stupně 1. místo: D. Bodanský, 8. A
31.10. Vv Portrét T. G. Masaryka městské 19 žáků 5. ročníku
8 žáků 3. ročníku
17 žáků 2. ročníku
1. místo: A. Wurmová, 4. A
3. místo: M. Paráček, 5. A
říjen Dv, Vv Cestování s prarodiči krajské některé třídy 1. stupně 2. místo: A. Součková, 3. C a postup do celostátního kola
8.11. Che Mladý chemik školní 15 žáků 9. ročníku 1. místo: V. Hrabal, 9. B
2. místo: D. Koppová, 9. A
3. místo: V. Pácal, 9. A
20.-21.11. Dv, In IT - SLOT 1.celostátní kolo 35 žáků z 8. a 9. tříd 72. místo: M. Fiala, 9. A
83. místo: M. Chytil, 9. B
ze 4819 přihlášených žáků 192 škol ČR
7.12. Tv Poděbradská školní liga v miniházené 2. kolo meziškolní 21 žáků 1. stupně motivační soutěž bez pořadí
13.12. Che Mladý chemik krajské 3 žáci z 9. ročníku 162. místo: V. Hrabal, 9. B
194. místo: V. Pácal, 9. A
243. místo: D. Koppová, 9. A
z 348 zúčastněných
19.12. Vv Dopravní výchova celostátní práce 4 žáků 3. D výsledky budou oznámeny
19.12. Vv Příroda kolem nás celostátní práce 2 žáků 6. D, 5 žáků 7. B., 3 žáků 8. A výsledky budou oznámeny
16.1. D Dějepisná olympiáda okresní 3 žáci z 8. a 9. ročníku 21. místo: T. Míka, 8. B
26. místo: K. Dvořáková, 9. B
35.místo: Š. Pácal, 9. A
23.1. Ze Zeměpisná olympiáda školní 59 žáků z 2. stupně

kategorie A:
1. místo: M. Lehuta, 6. D
kategorie B:
1. místo: O. Douba, 7. C
kategorie C:
1. místo: T. Míka, 8. B

30.1.  Čj Olympiáda v českém jazyce okresní 26 žáků z 8. - 9. ročníků 6. místo: Z. M. Vrzáčková, 9. B
8. místo: L. Heryánová, 9. A
30.1. Ma Matematická olympiáda okresní 13. žáků postoupivších
ze školního kola
1. místo: A. Zemanová, 6. C
3. místo: M. Kroužilová, 5. B
4. místo: P. Chlubna, 5. E
6. místo: L. Černá, 5. A
7. místo: M. Beyer, 5. E
9. místo: V. Zemanová, 5. A
leden Dv, Vv Cestování s prarodiči celostátní 1 postupující z krajského kola 3. místo ve II. kategorii
A. Součková, 3. C
leden Dv, Vv Cestování s prarodiči celostátní 1 postupující z krajského kola 3. místo ve III. kategorii
E. Rampouchová, 9. B
leden Vv Příroda kolem nás celostátní odesláno 6 soutěžních prací
žáků z 6. - 8. ročníků
účast bez umístění
13.2. Aj Olympiáda v anglickém jazyce školní 18. žáků z 6. - 7. ročníků kategorie I. A
1. místo: J. Severová,7.B
2. místo: T. Pokorný, 6. C
13.2. Nj Konverzace v německém jazyce okresní 3 žáci 9. ročníku

1. místo:
L. Heryánová,9.A
4.-5. místo:
Š. a V. Pácalovi, 9. A

14.2. Aj Olympiáda v anglickém jazyce školní 22 žáků z 8. - 9. ročníků

kategorie II. A
1. místo: A.Balcarová,8.A
2. místo: D. Koppová,9.A
3. místo: M. Chytil, 9. B

27.2. Ze Zeměpisná olympiáda okresní postupující ze školního kola kategorie A
5. místo: M. Lehuta, 6. D
kategorie B
10. místo: O. Douba, 7.C
kategorie C
13. místo: T. Míka, 8. B
27.2. Čj Recitační soutěž školní 47 žáků ve třech věkových kategoriích I. kategorie
1. místo:
N. Eichlerová,3.C
2. místo: O. Bartoš, 2. B
3. místo: J. Solier, 3. D
               J. Kastner, 2. C
II. kategorie
1. místo:
A. Francová, 5. B
2. místo:
N. Nechvílová, 5. D
3. místo:
M. Weiszová, 5. E
III. kategorie
1. místo: A. Bilá, 6. C
2. místo:
J. Špitálský, 6. C
3. místo:
A. Homolová, 6. C
V. Vazquez, 7. D
28.2. Aj Olympiáda v anglickém jazyce okresní postupující ze školního kola - 1. místa kategorie I. A
12. místo:
J. Severová, 7. B
Kategorie II. A
7. místo:
A. Balcarová, 8. A
únor Pří  Hravě žij zdravě krajské  5. ročníky  2. msíto: 5. C
3. místo: 5. A 
únor Ma  Pangea  celostátní  4. ročníky a vybraní žáci z 2. stupně  33. místo v ČR ( vrámci Středočeského kraje 2. místo) B. Hrubá, 6. B
125. místo v ČR: T. Pokorný, 6. C
350. místo (z 10 000 účastníků) M. Ledroit, 6. C
92. místo v ČR (21. místo ve Středočeském kraji) M. Pospíšil, 4. C, B. Pulchartová, 4. B, A. Škopková, 4. C
335. místo (z 9 967 účastníků)
únor  Dv  Vidíme se, slyšíme se, chodíme a jezdíme  okresní  odesláno 40 prací žáků 1. stupně ve dvou kategoriích  1. kategorie
5. místo: M. Filipová, 2. A
2. kategorie
1. místo: L. Beierová, 3. D 
březen  Ma  Matematická olympiáda  školní  2 žáci 7. ročníků  do okresního kola postoupil
M. Srb, 7. A, F. Benešovský, 7. B 
5.3.  Ma  Sudoku  školní  28 žáků 6. - 9. ročníků  9 žáků postupuje do okresního kola:
M. Ledroit, 6.C; K. Nováková, M. Šlejtr a R. Sekyrka, 7.D; B. Ledroit a D. Bodanský, 8. A; E. Rampouchová, K. Dvořáková a P. Bočková, 9.B 
14.3.  Vv  Požární ochrana očima dětí  okresní  3 práce žáků 1. stupně (L. Krejčíková, A. Otevřelová, D. Strnad, 2. D)
3 práce žáků 2. stupně (P. Bočková, Z.M. Vrzáčková, 9.B; E. Kreuzová, 9.A) 
1. místo: Z.M. Vrzáčková, 9.B
2. místo: E. Kreuzová, 9.B 
20.3.  Čj  Recitační soutěž  okresní  postupující ze školního kola  I. kategorie
čestné uznání
O. Bartoš, 2.B
III. kategorie
diplom a postup do krajského kola
J. Špitálský, 6. C 
20.3.  Hv  Soutěž v sólovém zpěvu  vyhlašuje škola  28 žáků 1. stupně  1. kategorie
1. místo: M. Kališová, 1. C
2. místo: A. Paulusová, 1. A 
3. místo: L. Važánová, 1. A
2. kategorie
1. místo: L. Mrázová, 3. C
2. místo: E. Fejfarová, 3. B
3. místo: K. Prachová, 2. D
3. kategorie
1. místo: P. Kališová, 5. C
2. místo: K. Krubertová, 5. C
               K. Horynová, 5. B
3. místo: R. Krupská, 4. C
20.3.  Čj, In  Velká soutěž k 70. výročí Albatrosu  celostátní  26 žáků z 5. A  ocenění pořadatele za účast formou volných vstupenek na veletrh Svět knihy v Praze 2019 
22.3.  Ma  Matematický klokan  školní  60 žáků v kategorii Cvrček a Klokánek  Kategorie Cvrček
1. místo: M. Dušek, 3. B
2. místo: A. Blažková, 3. C
3. místo: A. Thérová, 3. A
Kategorie Klokánek
1. místo: A. Čermák, 5. E
2. místo: S. Bébrová, 5. D
3. místo: L. Černá, 5. A 
22.3.  Ma  Matematický klokan  školní  35 žáků 2. stupně v kategorii Benjamin a Kadet  Kategorie Benjamin
1. místo: M. Ledroit, 6. C
2. místo: M. Šlejtr, 7. D
3. místo: K. Matějková, 7. A
Kategorie Kadet
1. místo: B. Ledroti, 8. A
2. místo: M. Jiroutková, 8. B
3. místo: M. Chytil, 9. B 
27.3.  Tv  Okresní kolo v aerobiku  okresní  26 žákyň 1. stupně  1. kategorie
1. místo: A. Vaněrková,
3. místo: V. Čermáková 
27.3.  Osv  Král přísloví  školní soutěž  pořádal ŽP 1. stupně, 22 žáků 

Kategorie 2. - 3. ročník
1. místo: A. Navrátilová, 3. C
2. místo: M. Jonzíková, J. Žižka, 3. D
3. místo: E. Kašparová, Š. Vlasák, 2. D
Kategorie 4. - 5. ročník
1. místo: F. a T. Horynovi, 5. B
2. místo: S. Bébrová, R. Kaurová, 5. D
3. místo: V. Hlavička, F. Kostka, 4. C  

březen  Ma  Matematický klokan  okresní statistika  6 nejlepších žáků ze školního kola  kategorie Cvrček
1. místo: M. Dušek, 3. B
2. místo: A. Blažková, 3. C
kategorie Klokánek
1. místo: A. Čermák, 5. E 
3.4.  Dv  Školní kolo dopravní soutěže  školní  17 žáků z 5. ročníků, 8 žáků z 8. ročníků  postup do okresního kola
M. Beier, N. Juklíčková, J. Žáček, 5. E; A. Zemanová, 5. C; L. Černá, 8. A; R. Koudelka, T. Vyleťalová, 8. B; J. Káninský, 8. C 
4.4.  Ma  Pythagoriáda  školní  36 žáků 6. - 8. ročníku  ze 6. ročníku postoupili do okresního kola
N. Krejčíková, M. Ledroit 6. C
ze 7. ročníku: F. Benešovský, 7. D, K. Matějková, 7. A, J. Severová, 7. B, M. Srb, 7. A, M. Šlejtr, 7. D
z 8. ročníků: T. Musilová, 8. A
5.4.  Ma  Pythagoriáda  školní  29 žáků z 5. ročníku  8 úspěšných řešitelů v následujícím pořadí:
P. Chlubna 5.E, A. Zemanová 5.C, P. Kališová 5.C, A. Čermák 5.E, D. Urbánek 5.E, N. Juklíčková 5.E, M.T. Hoang 5.B, S. Bébrová 5.D 
5.4.  Ma  Sudoku  okresní  9 žáků postupujících ze školního kola  11. místo: P. Bočková 9.B, M. Ledroit 6.C, E. Rampouchová 9.B
12. místo: B. Ledroit 8.A, K. Dvořáková 9.B, M. Šlejtr 7.D  
11.4.  Tv  Vybíjená  okresní  12 žáků ze 4. - 5. ročníku  7. místo 
15.4.  Čj  Rosteme s knihou - Souboj čtenářů  celostátní  žáci 6. C  103. místo ze 120 zúčastněných třídních kolektivů 6. ročníků 
24.-25.4.  Tv  Basketbal  celorepublikové finále  10 chlapců z 8. a 9. ročníků  2. místo v ČR 
25.4.  Tv  Plavecko-běžecký pohár  okresní  9 žáků ze školy  kategorie C chlapci 6.-7.ročník
1. místo: J. Sekot 7.C
kategorie D 8.-9.ročník
1. místo: T. Vyleťalová 8.B
4. místo: V. Ondrová 8.B
kategorie F dívky 4.-5.třída
6. místo: S. Bébrová 5.D
7. místo: M. Kroužilová 5.B
10. msíto: R. Kaurová 5.D 
26.4.  Tv  Miniházená  okresní  21 žáků 1. stupně  motivační turnaj bez umisťování 
30.4.  ŠD  Krásná budoucnost  regionální  výtvarné práce 3 žákyň 2. ročníku  cenu poroty získaly: E. Hrabánková 2.B, E. Rumlová 2.B, Nguyen Thi Havy 2.B 
2.5.  Dv  Mladý cyklista  okresní  8 žáků postupujícíh ze školního kola 

1. kategorie
4. místo: tým Nečas 5.A, Zemanová 5.C, Beier, Juklíčková 5.E
2. kategorie
2. místo: tým Černá 8.A, Koudelka, Vyleťalová 8.B, Káninský 8.C 

3.5.  Vv  Svět očima dětí  celorepublikové  9 prací žáků 9. ročníků  1. místo v ČR A. Bezuchová 9.A 
3.5.  Tv  Sazka olympijský odznak všestrannosti  okresní  28 žáků z 1. i 2. stupně  1. místo v družstvech
v jednotlivcích ročník 2009
1. místo: D. Knotner 4.C
3. místo: K. Malich 4.B
ročník 2008
1. místo: P. Chlubna 5.E
2. místo: M. Větrovský 4.B
               Z. Cenková, 4.B
ročník 2007
1. místo: M. Otta, 6.A
               S. Bébrová, 5.D
2. místo: T. Brejcha, 6.A
3. místo: J. Myška 5.C
               M. Heryánová, 5.E
ročník 2006
1. místo: J. Stýblo, 7.D
2. místo: M. Popr, 6.B
3. místo: M. Novotný, 6.B
               A. Pinkasová, 7.A
ročník 2005
2. místo: M. Vítek, 8.C
               N. Höcková, 7.A
3. místo: J. Matouš, 8.C 
6.5.  Tv  Mc Donald´s Cup  okrskové  28 žáků 1. stupně  2. místo starší žáci
3. místo mladší žáci 
9.5.  Tv  Mc Donald´s Cup  okresní  12 žáků ze 4. - 5. ročníků  účast 
12.5.  ŠD  Květinový den v Sázavském klášteře  regionální  žáci 2.A a 2.B - 7.oddělení ŠD  1. místo v kategorii kolektivů žáků 1. stupně ZŠ 
17.5.  Pří  Hlídky mladých zdravotníků  okresní  družstvo 9.B (P. Bočková, K. Dvořáková, D. Hájek, Z. Háková, Z.M. Vrzáčková)  3. místo 
21.5.  Vv  Neuvěřitelný svět fantazie  krajské  4 žáci 6. ročníku, 3 žáci 7. ročníku  2. místo v kategorii ZŠ 4. - 6. třída
P. Cuc, 6.C 
21.5.  Vv  Jsem dítě, ale mám svá práva  krajské  2 žáci 9. ročníku  výsledky budou 
21.5.  Tv  Pohár rozhlasu  krajské  27 žáků 2. stupně  starší žáci 2. místo
mladší žáci 6. místo
starší žákyně 5. místo 
24.5.  Vv  Neuvěřitelný svět fantazie  krajské  11 prací žáků z 1.D  1. místo ve 2. kategorii ZŠ 1.-3. ročník
K. Bejšáková, 1.D 
27.5.  Ma  Pythagoriáda  okresní  7 žáků 5. ročníku  1. místo: A, Zemanová, 5.C
3. místo: D. Urbánek, 5.E
5. místo: A. Čermák, 5.E
6. místo: P. Chlubna, 5. E
11. místo: S. Bébrová, 5.D
17. místo: N. Juklíčková, 5.E
19. msíto: Hoang Thi Mai, 5.B 
27.5.  Ma  Pythagoriáda  okresní  8 žáků 6. - 8. ročníku  úspěšný řešitel
10. místo M. Šlejtr, 7.D
15. místo: M. Srb, 7.A 
29.5.  Tv  Plavecko-běžecký pohár  krajské  5 žáků školy postupujících z okresního kola  1. místo: P. Chlubna, 5.E 
31.5.  Tv  Sazka olympijský odznak všestrannosti  krajské  18 žáků školy  1. místo: P. Chlubna, 5.E
               S. Bébrová, 5.D
               T. Vyleťalová, 8.B
3. místo v družstvech
5.6.  Osv  Soutěž o titulní fotografii na školní diář  vyhlašuje škola  4.C, 5.A, 5.D, 7.C, 7.D  vítězný návrh L. Černá, 5.A 
5.6.  Vv  Zázračná příroda  celostátní  15 prací z 1.D  výsledky budou v září 
5.6.  Vv  Jsem tu bez rodiny - Památník Terezín  celostátní  3 členný tým žákyň 6.C  účast bez umístění 
6.6.  Vv  Máme rádi přírodu  celostátní  5 prací žáků 6.-7. ročníků  výsledky budou v září 
7.6.  Tv  Miniházená  okresní  21 žáků 1. stupně  2. místo mladší žáci
3. místo starší žáci 
11.6.  Tv  Pohár rozhlasu  republikové finále  8 žáků 2. stupně  7. místo v ČR 
17.6.  Tv  Orientační běh  soutěž poděbradských škol  všichni žáci 2. stupně  1. místo v družstvech a celkové vítězství školy - putovní pohár 
18.6.  Tv  Atletický pohár poděbradských škol  městské  žáci 2. stupně  26x 1. místo
17x 2. místo
14x 3. místo 
20.6.  Př, Vz  Soutěž v předlékařské první pomoci  okresní  tým žáků z 2. stupně  1. místo: tým 8.A J. Bonka, B. Lovětínská, T. Musilová 
24.6.  Vv  Šťastné stáří očima dětí  republikové  8 prací žáků 6. - 9. ročníku  vyhodnocení bude 
únor - červen  Dě  Příběhy našich sousedů  městské  týmy žáků z 2. stupně  3. místo: tým 7.B M. Havlina, A. Havlinová, A. Škaloudová 
únor - červen  Čj  V Poděbradech se mě líbí  městské  18 prací žáků 6.C a 7.B  vyhodnocení bude 
celoročně  Ma  KoMáR - korespondenční soutěž celostátní  1 žák 7. ročníku 16. místo ze 110 účastníků M. Srb 7.A