Úvod > Školní družina > Přihlašování žáků

Přihlašování žáků do školní družiny pro školní rok 2023/2024

Do zájmového vzdělávání ve školní družině přijímáme žáky s pravidelnou denní docházkou.

1. ROČNÍK

Pondělí 4. září 2023                                                                                                                                                                                                                                        8:30 – 9:15 hod.
ul. Školní v učebnách ŠD, ve 2. patře, č. 43 a 44
Žižkov v učebnách ŠD, v přízemí.

2. ROČNÍK

(Stávající účastníci ŠD během května 2023)                                                                                                                                                                                                    Pondělí 4. září 2023                                                                                                                                                                                                                                        9:15 – 9:45 hod.
ul. Školní v učebnách ŠD, ve 2. patře, č. 43 a 44
Žižkov v učebnách ŠD, v přízemí.

3. ROČNÍK

Pondělí 4. září 2023
9:45 – 10:15 hod.

ul. Školní v učebně ŠD č. 44 ve 2. patře u pí vedoucí vychovatelky Pavlíčkové,

Žižkov v učebně ŠD v přízemí u pí vychovatelky Volejníkové,

RANNÍ DRUŽINA

Je určena účastníkům přihlášeným do odpoledního zájmového vzdělávání.

Kritéria pro přijetí do školní družiny

a) přednostně se přijímají žáci, kteří ještě neprošli zájmovým vzděláváním ve ŠD, tj. žáci 1. ročníků.                                                                                                Dále se přijímají žáci z 2. ročníků a poté ostatní žáci 1. stupně do naplnění kapacity ŠD,

b) včasná úhrada poplatku za ŠD.

Provoz školní družiny začíná 5. září 2023.