Úvod > Školní družina > Základní informace o družině

Základní informace o družině

školní družinaŠkolní družina (dále jen ŠD) je v provozu od 6:00 hod. do 7:40 hod. a po vyučování od 11:45 do 17:00 hod. Pokud končí vyučování dříve, je ŠD zajištěna.

Prvňáčky přebíráme v 11.45 hod. u šaten a odvádíme na oběd. Děti, které mají delší vyučování, dochází do družiny samostatně.

Po obědě probíhá odpočinková činnost, relaxace (četba, poslechy, vyprávění, hry, soutěže). Dále následují zájmové činnosti, kdy si děti samy vyberou, čím se chtějí zabývat (vyrábění, malování, tvoření, volné hry, stavebnice, stolní hry apod.). Během těchto činností je velmi nepříjemné, když jsme rušeni telefony a předčasnými odchody dětí! Proto Vás prosíme, pokud nutně a mimořádně potřebujete, aby šlo Vaše dítě v tuto dobu domů, napište mu prosím lísteček s dobou odchodu a počkejte si na něho před vchodem družiny. Nezvoňte!!!

Ve 14.00 hod. odcházíme ven (na vycházku, na hřiště). Zpět se vracíme v 15:00 hod., kdy jsou odchody dětí možné po celou dobu až do konce ŠD, tedy do 17:00 hod.

Z kroužku nebo ze ZUŠ je návrat do ŠD možný pouze do 13:45 hod.

Dále upozorňujeme, že za včasný odchod na kroužky a jiné aktivity (mimo určený čas odchodů) neručíme.
Děti odcházejí z družiny podle vyplněné přihlášky, nebo na základě písemné omluvenky.

Možné odchody ze ŠD: 13:45 hod.
15:00 – 17:00 hod.

Poplatky

Poplatek: 200,- Kč měsíčně. Vybíráme 2.000,- Kč na celý školní rok (platby do 15. října).

PLATBA:

• převodem na účet č.: 504547309/0800, konst. symbol: rok narození žáka, do poznámky uveďte: příjmení žáka, třídu,  ŠD.
  • hotově v kanceláři školy