Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní informace > Úspěchy školy a žáků > 2020/2021

2020/2021

Datum

Obor

Název soutěže

Zodpovídá

Kolo

Účastníci

Výsledky - umístění

4. 9.

 

Tv

Sazka olympijský víceboj – odznak všestrannosti

Mgr. Božena Mečířová

republikové

1  

2. stupeň             

2. místo S. Bébrová 7. B

17. 9.

 

Tv

World Marathon Challenge

Mgr. Marcela Vorlíčková

okresní

30                                2. stupeň

3. místo

6. 11.

 

M

Logická olympiáda

Mgr. Kateřina Šmídová

krajské

kategorie A2

 

8                                    

2. ročník

1. -35. A. Matoušková 2. D

36. - 99. T. Rusová 2. D

100. - 172. T. Hubalovský 2. D, J. Kocmánek 2. D, J. Kozáková 2. D, A. Leshchenko 2. B

225. - 268. Š. Eichler 2. D

 

6. 11.

M

Logická olympiáda

Mgr. Anděla Jehličková

krajské

kategorie A

1

3. – 5. ročník

15. M. Dušek 5. B

13. 11.

 

M

Matematický klokan 2020

Mgr. Jana Malachová

školní

kategorie Benjamín

kategorie Kadet

8

 

3

1. M. Dušek 5. B, 2. V. Zemanová 7. A, 3. M. Ledroit 8. C, 4. L. Vančura 7. B, 5. S. Bébrová 7. B,                    

1. M. Srb 9. A, 2. M. Dušek 5. B, 3. K. Matějková 9. A

13. 11.

 

M

Matematický klokan 2020

Mgr. Petra Skryjová

celostátní

kategorie Cvrček

37

2. – 3. ročník

1. místo - A. Paulusová 3. A, F. Čapek 3. C, T. Rusová 2. D, G. Ernstová 2. C, A. Barták 2. C, M. Slavětínský 2. C

13. 11.

 

M

Matematický klokan 2020

Mgr. Petra Skryjová

celostátní

kategorie Klokánek

 

29

4. – 5. ročník

1. místo – 1. A. Blažková 5. C a M. Dušek 5. B  3. T. Znamínková 4. D

13.11.

M

Matematický klokan 2020

Mgr. Jana Malachová

celostátní

Kategorie Benjamín

2

1. M. Dušek 5. B

2. V. Zemanová   7. A

listopad 

Vv

Čj

M

Prv

Inf

 Komenský do tříd

(projektové kolektivní dílo třídy)

Mgr. Kateřina Šmídová

Pedagogická knihovna J. A. K. Praha

 25

2. D účast bez pořadí

listopad

 

IQ výzva

Mgr. Kateřina Šmídová

IQ Landia    Liberec 1. kolo

 2

T. Rusová 2. D a Š. Eichler

2. D účast                                            

26. 11.

D

Dějepisná olympiáda

Mgr. Eva Ernstová

 školní

9               8. - 9. r.

1. L. Martínková  8. D,       

2. V. Vasquez 9. D,

3. J. Špitálský 8. C

27. 11.

Čj

Olympiáda v českém jazyce

Mgr. Radka Martínková

školní

21           2. stupeň

1. J. Špitálský 8. C, 2. M. Hájková 9. B, 3. A. Schreyerová 8. B

prosinec

 Vv

 Vánoce (kolektivní práce)

Mgr. Kateřina Šmídová

 Fíha dýha

25

2. D účast bez pořadí                          

 

5. 10. – 18. 12.

Čj

Vv

Ulice není herna (dopravní tematika)

-        literární a výtvarné práce

Mgr. Kateřina Šmídová

krajské

 

republikové

 

4              1. stupeň

1. M. Dušek 5. B                  

speciální ocenění

Š. Vlasák 4. D, E. Kašparová 4. D, A. Otevřelová 4. D - účast

15. 1.

 

D

Dějepisná olympiáda

Mgr. Eva Ernstová

okresní

3

1. J. Špitálský 8. C, 3. V. Vazquez 9. D, 4. L. Martínková 8. D

27. 1.

M

Matematická olympiáda pro 9. roč.

Mgr. Jana Malachová

okresní

1

2.  M. Šlejtr 9. D

28. 1.

Čj

Olympiáda v českém jazyce

Mgr. Zdenka Žmudová

okresní

2              2. stupeň

3. místo J. Špitálský 8. C – postup do krajského kola

17. 2.

Z

Zeměpisná olympiáda

Mgr. Jitka Hubálková

okresní

3              2. stupeň

Kategorie C:

4. J. Špitálský 8. C

5. O. Douba 9. C

6. M. Ledroit 8. C

25. 2.

Aj

Olympiáda v anglickém jazyce

Mgr. Martina Nicholls

školní kategorie IA kategorie IIA

9                6. a 7. r.

7                8. a 9. r.

1. A. Krouželová 7. A

1. M. Lippert 9. B

prosinec

-        únor

 

Hravě žij zdravě

motivační soutěž – výchova ke zdravému životnímu stylu

Mgr. Monika Szabóová

krajské

5. C

1. místo

 

5. 3.

M

Matematická olympiáda 6. – 8. roč.

Mgr. Jana Malachová

školní

2

postup do okresního kola K. Matějková 7. A a M. Lehuta 8. D

16. 3.

M

Matematická olympiáda

Mgr. Jana Malachová

krajské

1

64. místo – M. Šlejtr 9. D

18. 3.

D

Dějepisná olympiáda

Mgr. Eva Ernstová

krajské

1

28. – 29. – J. Špitálský 8. C

19. 3.

  M

Matematický klokan 2021

Mgr. Jana Malachová

školní

kategorie Benjamín a Kadet

25            2. stupeň

Benjamín – 1. S. Bébrová 7. B, 2. M. Höcková 6. A, 3. V. Zemanová 7. A

Kadet – 1. M. Ledroit     8. C, 2. M. Srb 9. A, 3. N. Krejčíková 8. C

19. 3.

 

Aj

Olympiáda v anglickém jazyce

Mgr. Martina Nicholls

okresní

2              2. stupeň

kat. IA – 1.   A. Krouželová 7. A

kat. IIA – 5. M. Lippert  9. B

19. 3.

 

M

Matematický klokan

Mgr. Petra Skryjová

celostátní

kategorie Cvrček

 

kategorie Klokánek

7              1. stupeň

1. A. Paulusová   3. A, V. Ledroit  3. B, O. Škopek 3. B, M. Slavětínský 2. C

1. M. Dušek 5. B, 2. D. Mareš 4. D, 3. V. Pilařová 5. B, A. Blažková 5. C a T. Znamínková 4. D

7. 4.

 

Čj

Olympiáda v českém jazyce

Mgr. Zdena Žmudová

krajské

1              2. stupeň

12. místo J. Špitálský 8. C

1. 5.

 

Biologická olympiáda

Mgr. Jitka Hubálková

krajské

2              2. stupeň

Kategorie C 80. místo J. Špitálský 8. C

Kategorie D 33. místo K. Futerová 7. A

17. 6.

 

D

Post Bellum - Příběhy našich sousedů

Mgr. Eva Ernstová

 

5              2. stupeň

3. V. Vasquez a E. Trajhanová obě 9. D

A. Nicholls, A. Maršonová, Z. Klubíčková - účast