Vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Přehled plánovaných akcí

Přehled plánovaných akcí

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

 

LEDEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

23. prosince - 2. ledna

 

Vánoční prázdniny

4. ledna

5. r.

Zapojení školy do soutěže v matematické olympiádě Z5

9. r.

Zapojení školy do soutěže v matematické olympiádě Z9

17. ledna

6. r.

Zapojení školy do soutěže v matematické olympiádě Z6

7. r.

Zapojení školy do soutěže v matematické olympiádě Z7

8. r.

Zapojení školy do soutěže v matematické olympiádě Z8

19. ledna

 

Pololetní pedagogická rada

31. ledna

1. a 2. st.

Společensko-vzdělávací akce k ukončení prvního pololetí

1. r.

Slavnostní oběd pro žáky 1. tříd u příležitosti předání prvního vysvědčení

 

Ukončení prvního pololetí

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

PROSINEC

Datum

Třída/ročník

Aktivita

1. prosince

1. a 2. r.

„Pohádky na Vánoce“ v Divadle Na Kovárně

2. prosince

3. CD

Vánoční exkurze do svíčkárny Rodas

3. prosince

4. CD

Vánoční program „Ježíšku, panáčku“ v Kutné Hoře

5. prosince

Sedmikráska

Vystoupení školního pěveckého sboru na Jiřího náměstí od 15,00 hodin

7. prosince

2. CD

Plavecký výcvik

9. prosince

9. r.

On-line exkurze do jaderné elektrárny v Dukovanech

14. prosince

2. CD

Plavecký výcvik

 

Účast v regionálním kole chemické olympiády

15. prosince

 

Vánoční koncert v Divadle na Kovárně zrušen

17. prosince

3., 4. a 5. r.

„Vánoční sen“ v Divadle na Kovárně

21. prosince

2. CD

Plavecký výcvik

23. prosince – 2. ledna

 

Vánoční prázdniny

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

LISTOPAD

Datum

Třída/ročník

Aktivita

v průběhu listopadu

5. r., 7. r. a 9. r.

Zjišťování výsledků žáků, testy ČŠI

1. listopadu

1. CD, 2.CD

Halloween ve škole

2. listopadu

6. – 9. r.

Školní kolo Pythagoriády

3. listopadu

2. AB

Plavecký výcvik

3. CD

Plavecký výcvik

4. listopadu

vybraní žáci

Exkurze do Národního památníku hrdinů heydrichiády

5. listopadu

vybraní žáci

Natáčení s pamětníkem v rámci projektu „Příběhy našich sousedů“

8. listopadu

škola

Organizování sbírky pro Záchranou stanici Huslík

10. listopadu

 

Čtvrtletní pedagogická rada

10. listopadu

2. AB

Plavecký výcvik

3. CD

Plavecký výcvik

12. listopadu

vybraní žáci

Natáčení s pamětníkem v rámci projektu „Příběhy našich sousedů“

16. listopadu

 

Třídní schůzky v budově na Žižkově od 16,00

18. listopadu

 

Třídní schůzky v budově ve městě. 1. stupeň od 15,30, 2. stupeň od 16,00 hodin.

19. listopadu

5. r., 9. r.

Matematická olympiáda

22. listopadu

9. A

Beseda k volbě povolání

23. listopadu

9. B

Beseda k volbě povolání

2. CD

Plavecký výcvik

24. listopadu

9. C

Beseda k volbě povolání

2. AB

Plavecký výcvik

3. CD

Plavecký výcvik

25. listopadu

9. D

Beseda k volbě povolání

26. listopadu

1. st.

Předvánoční fotografování žáků 1. st.

28. listopadu

 

Školní pěvecký sbor zpívá koledy na Žižkově

29. listopadu

 

Rozsvícení vánočního stromu ve Školní ulici

30. listopadu

2. CD

Plavecký výcvik

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

ŘÍJEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

4. října

 

Zahájen „Předškoláček“ od 15,00 – 16,00

4. – 5. října

6. A

Adaptační program s výjezdem do Hřenska

5. – 6. října

6. B

Adaptační program s výjezdem do Hřenska

6. října

2. AB

Plavecký výcvik

3. AB

Plavecký výcvik

6. – 7. října

6. C

Adaptační program s výjezdem do Hřenska

7. – 8. října

6. D

Adaptační program s výjezdem do Hřenska

8. října

4. A

Výuka na dopravním hřišti

11. října

4. B

Výuka na dopravním hřišti

2. AB

Beseda knihovně

škola

Zahájení týdne s elektroodpadem

12. října

4. C

Výuka na dopravním hřišti

8. AB

Dějepisná exkurze – Josefov a Kuks

2. CD

Beseda knihovně

13. října

4. D

Výuka na dopravním hřišti

2. AB

Plavecký výcvik

3. AB

Plavecký výcvik

8. CD

Dějepisná exkurze – Josefov a Kuks

20. října

2. AB

Plavecký výcvik

 

3. AB

Plavecký výcvik

27. října

 

Podzimní prázdniny

28. října

 

Státní svátek

29. října

 

Podzimní prázdniny

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

ZÁŘÍ

Datum

Třída/ročník

Aktivita

1. září

 

Zahájení školního roku 2021/2022. Pro budovu ve Školní ulici vyhlášeno ředitelské volno 1. 9. - 7. 9.

1. r

Třídní schůzky s rodiči prvňáčků od 9,15 hodin, 1. CD vzhledem k ředitelskému volnu až 8. 9.

13. září

2. A

Praktická lekce tenisu

14. září

2. B

Praktická lekce tenisu

15. září

2. C

Praktická lekce tenisu

 

Úvodní třídní schůzky v budově na Žižkově

16. září

2. D

Praktická lekce tenisu

 

World Marathon Challenge – účast v dětském maratonu

 

Úvodní třídní schůzky v budově ve Školní ulici

17. září

1. – 8. r.

Cvičení v přírodě

9. r.

„Odemykání školy“ budoucím prvňáčkům

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

 

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

ČERVEN

Datum/

Třída/ročník

Aktivita

3. – 4. června

5. C

Třídní výlet – Dvůr Králové

4. června

1. – 9. r.

V případě uvolnění opatření: Fotografování žáků k ukončení školního roku

8. června

1. r.

Projekt Veselé zoubky

11. června

4. D

Výuka na dětském dopravním hřišti

14. června

4. A

Výuka na dětském dopravním hřišti

15. června

4. B

Výuka na dětském dopravním hřišti

16. června

4. C

Výuka na dětském dopravním hřišti

16. června

 

Závěrečná pedagogická rada

18. června

4. E

Výuka na dětském dopravním hřišti

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

KVĚTEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

     
     
     

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

DUBEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

1. – 5. dubna

 

Velikonoční prázdniny

6. – 23. dubna

 

Zápis do prvních tříd bez osobní přítomnosti dětí ve škole

14. dubna

 

Pedagogická rada

19. dubna

 

Třídní schůzky on-line – Žižkov, od 16,00 hodin

20. dubna

 

Třídní schůzky on-line – budova ve Školní ul., 1. st. od 15,30 hodin, 2. st. od 16,00 hodin

22. dubna

1. – 9. r.

Aktivity ke Dni Země

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

BŘEZEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

1. března

 

Nejzazší termín odevzdání přihlášky na střední školu

1. - 5. března

škola

Jarní prázdniny

15. března

 

Nejzazší termín vyzvednutí zápisového lístku pro uchazeče studia na SŠ

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

 

ÚNOR

Datum

Třída/ročník

Aktivita

     
     
     

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

LEDEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

23. prosince - 3. ledna

 

Vánoční prázdniny

13. ledna

 

Pololetní pedagogická rada

18. ledna

Z6, Z7, Z8

Účast v okresním kole matematické olympiády

 28. ledna

1. a 2. st.

Společensko-vzdělávací akce k ukončení prvního pololetí - zrušeno

 

1. r.

Slavnostní oběd pro žáky 1. tříd u příležitosti předání prvního vysvědčení - zrušeno

 

 

Ukončení prvního pololetí

29. ledna

 

Pololetní prázdniny

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

PROSINEC

Datum

Třída/ročník

Aktivita

23. prosince - 3. ledna

 

Vánoční prázdniny

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

LISTOPAD

Datum

Třída/ročník

Aktivita

11. listopadu

 

Čtvrtletní pedagogická rada

18. listopadu

 

Třídní schůzky v budově na Žižkově

19. listopadu

 

Třídní schůzky v budově ve městě

27. listopadu

1. st.

Předvánoční focení žáků 1. st.

30. listopadu

 

Rozsvícení vánočního stromu ve Školní ulici

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

ŘÍJEN

Datum

Třída/Ročník

Aktivita

říjen

6. r.

Národní testování Scio: Čj, Ma, OSP a Aj

5. – 6. října

6. A

Adaptační program

6. - 7. října

6. B

Adaptační program

7 – 8. října

6. C

Adaptační program

15. října/ 22. října

8. A, B

Dějepisná exkurze – Josefov, Karlova Koruna - zrušeno

16. října/ 23. října

8. C, D

Dějepisná exkurze – Josefov, Karlova Koruna - zrušeno

23. října

 

Účast v matematické soutěž Klokan

28. října

 

Státní svátek

26. – 30. října

 

Podzimní prázdniny

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

ZÁŘÍ

Datum Třída/Ročník Aktivita
1. září   Zahájení školního roku 2020/2021
  1. ročníky Třídní schůzky s rodiči prvňáčků od 9:15 hodin
9. září   Úvodní třídní schůzky v budově na Žižkově - zrušeno
10. září   Úvodní třídní schůzky v budově ve Školní ulici - zrušeno
     
16. září   Den otevřených dveří pro veřejnost 14:00 - 17:00 hodin
17. září   World Marathon Challenge - účast v dětském maratonu
18. září 1. - 9. ročníky Cvičení v přírodě
21. - 23. září 9. A, D Výjezd k volbě povolání
23. - 25. září 9. B, C Výjezd k volbě povolání
30. září 4. a 5. ročníky Divadelní představení v Divadle Na Kovárně - zrušeno