Vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Přehled plánovaných akcí

Přehled plánovaných akcí

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

 

ČERVEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

1. června

8. B

Kurz k volbě povolání

1. – 2. června

8. C

Kurz k volbě povolání

2. června

1. AB

Třídní výlet - Žleby

2. – 3. června

8. D

Kurz k volbě povolání

3. června

 

Fotografování třídních kolektivů

1. r.

Projekt Veselé zoubky

9. AB

Třídní výlet - Praha

7. června

 

Společné setkání dětského parlamentu na MěÚ

1. CD

Výuka plavání

6. D, 8. B

Literární exkurze – Česká Skalice

9. června

1. CD

Třídní výlet – Kunětická Hora

10. června

1. CD

Výuka plavání

13. června

 

13,00 – 17,00, Zvláštní zápis pro děti z Ukrajiny

13. června

4. AB

Třídní výlet - Loučeň

14. června

1. CD

Výuka plavání

15. června

 

Závěrečná pedagogická rada

16. června

8. B

Třídní výlet – Dvůr Králové

17. června

1. CD

Výuka plavání

 

3. AB

Třídní výlet - Žleby

20. června

1. CD

Výuka plavání

22. června

6. D

Třídní výlet - Karlštejn

23. června

3. D

Třídní výlet - Liberec

6. BC

Třídní výlet – Hrubá Skála

24. června

5. – 8. r.

Pohár škol v orientačním běhu – účast v soutěži

27. června

 

Sportovní den žáků 2. stupně

29. června

 

Rozloučení žáků 9. tříd

 

Sportovní den žáků 1. stupně

5. A

Třídní výlet - Liberec

30. června

 

Předání vysvědčení

1. července – 31. srpna

 

Hlavní prázdniny

1. září

 

Zahájení školního roku 2022/2023

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

KVĚTEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

3. května

 

Účast v Dopravní soutěži mladých cyklistů

7. AB

Exkurze do IQ Landie v Liberci

1. AB

Plavecký kurz

 

Účast v okresním kole ve vybíjené

5. května

1. – 9. r.

Cvičení v přírodě

9. května

1. A

Ukázková lekce tenisu

10. května

9. BD

Dějepisná exkurze - Lešetice

2. AB

Třídní výlet - Žleby

1. C

Ukázková lekce tenisu

1. AB

Plavecký kurz

11. května

1. B

Ukázková lekce tenisu

12. května

5. CD

Třídní výlet - Žleby

 

Účast v krajském kole olympiády v Aj

1. D

Ukázková lekce tenisu

17. května

1. AB

Plavecký kurz

20. května

 

Účast ve školní lize miniházené

23. května

4. A

Výuka na dopravním hřišti

24. května

4. B

Výuka na dopravním hřišti

25. května

 

Den otevřených dveří k 85. výročí školy, 9,00 – 16,00 hodin

 

Beseda žáků s představiteli Města, 10,00 hodin

 

Setkání bývalých zaměstnanců školy a úspěšných absolventů, 15,00 hodin

25. května

4. C

Výuka na dopravním hřišti

26. května

 

Turnaj v kolektivních sportech, 8,00 – 12,00

 

Akademie k 85. výročí školy na kolonádě

 

Slavnostní večer pro zaměstnance školy

26. května

4. D

Výuka na dopravním hřišti

31. května

1. r.

Pasování na čtenáře v Městské knihovně

2. CD

Třídní výlet do zoo – Dvůr Králové

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

DUBEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

2. dubna

 

Účast v běhu o Pohár starosty Poděbrady

4. dubna

8. A

Beseda k volbě povolání

4. dubna

 

Zápis do prvních tříd od 13,00 hodin do 17,00 hodin

4. dubna

4. – 8. r.

Sportovní den mládeže

 

Olympiáda v Aj – účast v okresním kole

5. dubna

 

Zápis do prvních tříd od 13,00 hodin do 17,00 hodin

5. dubna

8. B

Beseda k volbě povolání

1. A, 2. A

Beseda v knihovně na Žižkově

 

Mladý chemik – účast v regionálním kole

6. dubna

8. C

Beseda k volbě povolání

1. B, 2. B

Beseda v knihovně na Žižkově

1. C

Besídka pro rodiče

7. dubna

8. D

Beseda k volbě povolání

3. A, 3. B

Beseda v knihovně na Žižkově

8. dubna

4. A, 4. B

Beseda v knihovně na Žižkově

11. – 13. dubna

 

Týden s dopravní výchovou

11. dubna

 

Náhradní zápis do prvních tříd od 13,00 hodin do 17,00 hodin

11. dubna

 

Biologická olympiáda 8. – 9. r. - účast v okresním kole

12. dubna

7. r.

Beseda se spisovatelkou v knihovně

13. dubna

 

Okresní kolo Sazka olympijský odznak všestrannosti, účast v soutěži

13. dubna

 

Pedagogická rada

14. dubna

 

Velikonoční prázdniny

19. dubna

 

Třídní schůzky v budově na Žižkově, od 16,00 hodin

20. dubna

 

Plavecko – běžecký pohár, účast v soutěži

21. dubna

 

Třídní schůzky v budově ve Školní ul., 1. st. od 15,30 hodin, 2. st. od 16,00 hodin

21. dubna

1. AC

Beseda s knihou v Městské knihovně

 

Štafetový pohár v atletice, účast v soutěži

22. dubna

1. – 9. r.

Vzdělávací akce ke Dni Země

1. BD

Beseda s knihou v Městské knihovně

 

Biologická olympiáda 6. – 7. r. - účast v okresním kole

1. – 9. r.

Aktivity ke Dni Země

26. dubna

4. CD

Exkurze do středověku – Mladá Boleslav

27. a 28. dubna

1. st.

Podpora soutěže složek IZS na Ostende

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

BŘEZEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

2. března

 

 

Den otevřených dveří nejen pro budoucí prvňáčky. 14,00 hodin – 17,00 hodin ve Školní ulici.

 

Představení architektonické studie nové tělocvičny za účasti představitelů Města a architektů od 15,30 hodin v budově školy.

 

Den otevřených dveří nejen pro budoucí prvňáčky. 14,00 hodin – 17,00 hodin v Žižkově ulici.

4. března

6. – 8. r.

Účast v soutěži Matematická olympiáda

8. března

1. B, 1. D

Beseda v knihovně „Knížka pro prvňáčka“

14. - 18. března

škola

Jarní prázdniny

21. března

1. A, 1. C

Beseda v knihovně „Knížka pro prvňáčka“

22. března

9. BD

Dějepisná exkurze do Lidic

23. března

9. AC

Dějepisná exkurze do Lidic

28. března

2. st.

Školní kolo Dějepisné olympiády

30. března

2. st.

Školní kolo Olympiády v českém jazyce

31. března

 

Prezentace „Příběhů našich sousedů“ v Divadle Na Kovárně od 17,00 hodin

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

ÚNOR

Datum

Třída/ročník

Aktivita

1. února

2. CD

Plavecký výcvik

2. února

 

Olympiáda v Aj – školní kolo

3. února

4. – 9. r.

Účast v matematické soutěži Pangea

4. února

 

Pololetní prázdniny

12. – 19. února

7. AC

Lyžařský výchovně vzdělávací zájezd

19. – 26. února

7. BC

Lyžařský výchovně vzdělávací zájezd

23. února

 

Účast v okresním kole zeměpisné olympiády

28. února

 

Účast v soutěži v Nj

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

LEDEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

23. prosince - 2. ledna

 

Vánoční prázdniny

4. ledna

5. r.

Zapojení školy do soutěže v matematické olympiádě Z5

9. r.

Zapojení školy do soutěže v matematické olympiádě Z9

17. ledna

6. r.

Zapojení školy do soutěže v matematické olympiádě Z6

7. r.

Zapojení školy do soutěže v matematické olympiádě Z7

8. r.

Zapojení školy do soutěže v matematické olympiádě Z8

19. ledna

 

Pololetní pedagogická rada

31. ledna

1. a 2. st.

Společensko-vzdělávací akce k ukončení prvního pololetí

1. r.

Slavnostní oběd pro žáky 1. tříd u příležitosti předání prvního vysvědčení - zrušeno

 

Ukončení prvního pololetí

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

PROSINEC

Datum

Třída/ročník

Aktivita

1. prosince

1. a 2. r.

„Pohádky na Vánoce“ v Divadle Na Kovárně

2. prosince

3. CD

Vánoční exkurze do svíčkárny Rodas

3. prosince

4. CD

Vánoční program „Ježíšku, panáčku“ v Kutné Hoře

5. prosince

Sedmikráska

Vystoupení školního pěveckého sboru na Jiřího náměstí od 15,00 hodin

7. prosince

2. CD

Plavecký výcvik

9. prosince

9. r.

On-line exkurze do jaderné elektrárny v Dukovanech

14. prosince

2. CD

Plavecký výcvik

 

Účast v regionálním kole chemické olympiády

15. prosince

 

Vánoční koncert v Divadle na Kovárně zrušen

17. prosince

3., 4. a 5. r.

„Vánoční sen“ v Divadle na Kovárně

21. prosince

2. CD

Plavecký výcvik

23. prosince – 2. ledna

 

Vánoční prázdniny

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

LISTOPAD

Datum

Třída/ročník

Aktivita

v průběhu listopadu

5. r., 7. r. a 9. r.

Zjišťování výsledků žáků, testy ČŠI

1. listopadu

1. CD, 2.CD

Halloween ve škole

2. listopadu

6. – 9. r.

Školní kolo Pythagoriády

3. listopadu

2. AB

Plavecký výcvik

3. CD

Plavecký výcvik

4. listopadu

vybraní žáci

Exkurze do Národního památníku hrdinů heydrichiády

5. listopadu

vybraní žáci

Natáčení s pamětníkem v rámci projektu „Příběhy našich sousedů“

8. listopadu

škola

Organizování sbírky pro Záchranou stanici Huslík

10. listopadu

 

Čtvrtletní pedagogická rada

10. listopadu

2. AB

Plavecký výcvik

3. CD

Plavecký výcvik

12. listopadu

vybraní žáci

Natáčení s pamětníkem v rámci projektu „Příběhy našich sousedů“

16. listopadu

 

Třídní schůzky v budově na Žižkově od 16,00

18. listopadu

 

Třídní schůzky v budově ve městě. 1. stupeň od 15,30, 2. stupeň od 16,00 hodin.

19. listopadu

5. r., 9. r.

Matematická olympiáda

22. listopadu

9. A

Beseda k volbě povolání

23. listopadu

9. B

Beseda k volbě povolání

2. CD

Plavecký výcvik

24. listopadu

9. C

Beseda k volbě povolání

2. AB

Plavecký výcvik

3. CD

Plavecký výcvik

25. listopadu

9. D

Beseda k volbě povolání

26. listopadu

1. st.

Předvánoční fotografování žáků 1. st.

28. listopadu

 

Školní pěvecký sbor zpívá koledy na Žižkově

29. listopadu

 

Rozsvícení vánočního stromu ve Školní ulici

30. listopadu

2. CD

Plavecký výcvik

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

ŘÍJEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

4. října

 

Zahájen „Předškoláček“ od 15,00 – 16,00

4. – 5. října

6. A

Adaptační program s výjezdem do Hřenska

5. – 6. října

6. B

Adaptační program s výjezdem do Hřenska

6. října

2. AB

Plavecký výcvik

3. AB

Plavecký výcvik

6. – 7. října

6. C

Adaptační program s výjezdem do Hřenska

7. – 8. října

6. D

Adaptační program s výjezdem do Hřenska

8. října

4. A

Výuka na dopravním hřišti

11. října

4. B

Výuka na dopravním hřišti

2. AB

Beseda knihovně

škola

Zahájení týdne s elektroodpadem

12. října

4. C

Výuka na dopravním hřišti

8. AB

Dějepisná exkurze – Josefov a Kuks

2. CD

Beseda knihovně

13. října

4. D

Výuka na dopravním hřišti

2. AB

Plavecký výcvik

3. AB

Plavecký výcvik

8. CD

Dějepisná exkurze – Josefov a Kuks

20. října

2. AB

Plavecký výcvik

 

3. AB

Plavecký výcvik

27. října

 

Podzimní prázdniny

28. října

 

Státní svátek

29. října

 

Podzimní prázdniny

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

ZÁŘÍ

Datum

Třída/ročník

Aktivita

1. září

 

Zahájení školního roku 2021/2022. Pro budovu ve Školní ulici vyhlášeno ředitelské volno 1. 9. - 7. 9.

1. r

Třídní schůzky s rodiči prvňáčků od 9,15 hodin, 1. CD vzhledem k ředitelskému volnu až 8. 9.

13. září

2. A

Praktická lekce tenisu

14. září

2. B

Praktická lekce tenisu

15. září

2. C

Praktická lekce tenisu

 

Úvodní třídní schůzky v budově na Žižkově

16. září

2. D

Praktická lekce tenisu

 

World Marathon Challenge – účast v dětském maratonu

 

Úvodní třídní schůzky v budově ve Školní ulici

17. září

1. – 8. r.

Cvičení v přírodě

9. r.

„Odemykání školy“ budoucím prvňáčkům

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

 

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

ČERVEN

Datum/

Třída/ročník

Aktivita

3. – 4. června

5. C

Třídní výlet – Dvůr Králové

4. června

1. – 9. r.

V případě uvolnění opatření: Fotografování žáků k ukončení školního roku

8. června

1. r.

Projekt Veselé zoubky

11. června

4. D

Výuka na dětském dopravním hřišti

14. června

4. A

Výuka na dětském dopravním hřišti

15. června

4. B

Výuka na dětském dopravním hřišti

16. června

4. C

Výuka na dětském dopravním hřišti

16. června

 

Závěrečná pedagogická rada

18. června

4. E

Výuka na dětském dopravním hřišti

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

KVĚTEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

     
     
     

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

DUBEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

1. – 5. dubna

 

Velikonoční prázdniny

6. – 23. dubna

 

Zápis do prvních tříd bez osobní přítomnosti dětí ve škole

14. dubna

 

Pedagogická rada

19. dubna

 

Třídní schůzky on-line – Žižkov, od 16,00 hodin

20. dubna

 

Třídní schůzky on-line – budova ve Školní ul., 1. st. od 15,30 hodin, 2. st. od 16,00 hodin

22. dubna

1. – 9. r.

Aktivity ke Dni Země

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

BŘEZEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

1. března

 

Nejzazší termín odevzdání přihlášky na střední školu

1. - 5. března

škola

Jarní prázdniny

15. března

 

Nejzazší termín vyzvednutí zápisového lístku pro uchazeče studia na SŠ

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

 

 

ÚNOR

Datum

Třída/ročník

Aktivita

     
     
     

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

LEDEN

Datum

Třída/ročník

Aktivita

23. prosince - 3. ledna

 

Vánoční prázdniny

13. ledna

 

Pololetní pedagogická rada

18. ledna

Z6, Z7, Z8

Účast v okresním kole matematické olympiády

 28. ledna

1. a 2. st.

Společensko-vzdělávací akce k ukončení prvního pololetí - zrušeno

 

1. r.

Slavnostní oběd pro žáky 1. tříd u příležitosti předání prvního vysvědčení - zrušeno

 

 

Ukončení prvního pololetí

29. ledna

 

Pololetní prázdniny

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

PROSINEC

Datum

Třída/ročník

Aktivita

23. prosince - 3. ledna

 

Vánoční prázdniny

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

LISTOPAD

Datum

Třída/ročník

Aktivita

11. listopadu

 

Čtvrtletní pedagogická rada

18. listopadu

 

Třídní schůzky v budově na Žižkově

19. listopadu

 

Třídní schůzky v budově ve městě

27. listopadu

1. st.

Předvánoční focení žáků 1. st.

30. listopadu

 

Rozsvícení vánočního stromu ve Školní ulici

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

ŘÍJEN

Datum

Třída/Ročník

Aktivita

říjen

6. r.

Národní testování Scio: Čj, Ma, OSP a Aj

5. – 6. října

6. A

Adaptační program

6. - 7. října

6. B

Adaptační program

7 – 8. října

6. C

Adaptační program

15. října/ 22. října

8. A, B

Dějepisná exkurze – Josefov, Karlova Koruna - zrušeno

16. října/ 23. října

8. C, D

Dějepisná exkurze – Josefov, Karlova Koruna - zrušeno

23. října

 

Účast v matematické soutěž Klokan

28. října

 

Státní svátek

26. – 30. října

 

Podzimní prázdniny

Mgr. Vlastislav Sýkora

 

ZÁŘÍ

Datum Třída/Ročník Aktivita
1. září   Zahájení školního roku 2020/2021
  1. ročníky Třídní schůzky s rodiči prvňáčků od 9:15 hodin
9. září   Úvodní třídní schůzky v budově na Žižkově - zrušeno
10. září   Úvodní třídní schůzky v budově ve Školní ulici - zrušeno
     
16. září   Den otevřených dveří pro veřejnost 14:00 - 17:00 hodin
17. září   World Marathon Challenge - účast v dětském maratonu
18. září 1. - 9. ročníky Cvičení v přírodě
21. - 23. září 9. A, D Výjezd k volbě povolání
23. - 25. září 9. B, C Výjezd k volbě povolání
30. září 4. a 5. ročníky Divadelní představení v Divadle Na Kovárně - zrušeno