Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Aktivity žákovského parlamentu v rámci distanční výuky

Aktivity žákovského parlamentu v rámci distanční výuky



Datum konání:
23.10.2020
Datum ukončení:
30.11.2020
❤️ SBÍRKA PRO ONKOLOGICKY NEMOCNÉ DĚTI a SPOLUPRÁCE S DOMOVEM PRO SENIORY LUXOR????
 
▶️ SBÍRKA PRO ONKOLOGICKY NEMOCNÉ DĚTI ve FN Motol
Až do Vánoc budeme sbírat pro nemocné děti lízátka, která jim napomáhájí při náročné onkologické léčbě. Lízátka mohou žáci po návratu do školy odevzdávat zástupci třídy v žákovském parlamentu či přímo p. uč. Nicholls.
 
▶️ NAKRESLI OBRÁZEK, KTERÝ UDĚLÁ RADOST, aneb SPOLUPRÁCE S DOMOVEM PRO SENIORY LUXOR
Nakresli obrázek a napiš vzkaz pro rozveselení v nelehké době. Senioři jsou již velmi dlouhou dobu izolováni od rodin, mnoha akcí či přátel. Pojďme tímto gestem ukázat, že na ně myslíme a že v tom nejsou sami! Obrázky doputují do domova LUXOR. Téma obrázku je zcela na době. Můžeš vytvořit i vánoční vzkaz. Připravený obrázek přines do školy, jakmile ti to bude umožněno. Obrázek odevzdej vedoucí parlamentu p. uč. Nicholls.