Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Běh o Pohár starosty

Běh o Pohár starosty

13.6.2022
18.6.2022

I letos jsme se účastnili na lázeňské kolonádě 9. ročníku běhu o Pohár starosty města Poděbrady. Tohoto závodu se účastnili žáci, rodiče a učitelé z poděbradských základních škol. Naši školu reprezentovalo více jak 230 závodníků. Díky chybnému vyhodnocení výsledků bylo zaznamenáno, že cílovou rovinkou proběhlo pouze 207 závodníků, což neodpovídá skutečnému počtu účastníků. A proto naše škola skončila až na druhém místě.

Žáci byli rozděleni dle věku a soupeřili na 1km nebo 2km trati. Za zmínku určitě stojí vítězové jednotlivých kategorií z naší školy:

trať na 1 km: Adam Bruštík, Anna Šreková, Tom Pokorný, Lucie Váňová, Amálie Součková

trať na 2 km: Miroslav Popr, Sofie Bébrová, Petr Blažek

Všichni účastníci běhu si zaslouží velký obdiv, nejen za výborné výkony na trati, ale také za statečnost a odvahu ve velice nepříjemných povětrnostních podmínkách.

Všem našim reprezentantům ještě jednou děkujeme za účast!