Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost na prvním místěDatum konání:
16.3.2020

„Cestovatel z Karviné, mnoho znal, jen barvy ne. Šel na výlet s naším Vénou, přešel cestu na červenou, leží v sádře a my ne.“

Školní chodby na obou budovách se nám proměnily v improvizované dopravní hřiště. Zdobí je dopravní značky, které si vyrobili sami žáci. Využili různé výtvarné postupy: vytrhávali a lepili barevný papír, mačkali a lepili kuličky z krepového papíru, kreslili voskovkami, malovali barvami a někteří se pustili i do trojrozměrných semaforů a značek. Jsou velmi povedené. Děkuji všem zapojeným třídním kolektivům i jednotlivcům. Na některé z vás čeká zasloužená odměna v podobě společenských her s dopravní tématikou.

Pokud si chcete dopravní výchovu procvičovat doma, zkuste odkazy: https://www.bezpecnecesty.cz/cz/dopravni-vychova/animovana-dopravni-vychova

https://www.bezpecnecesty.cz/cz/dopravni-vychova/interaktivni-dopravni-vychova

Fotogalerie z akce