Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > DOPORUČENÍ ŠKOLY PRO DOMÁCÍ PŘÍPRAVU ŽÁKŮ V DOBĚ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MIN. ZDRAVOTNICTVÍ

DOPORUČENÍ ŠKOLY PRO DOMÁCÍ PŘÍPRAVU ŽÁKŮ V DOBĚ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MIN. ZDRAVOTNICTVÍDatum konání:
12.3.2020

Po dobu mimořádného opatření doporučujeme, aby si žáci procvičovali a opakovali zejména témata v níže uvedených odkazech.Po dobu mimořádného opatření doporučujeme, aby si žáci procvičovali a opakovali zejména témata v níže uvedených odkazech.
Přístup k využití výukových programů Didakta:
Vložit ručně.
Login: crna1814@didakta.cz
Heslo : JBTR
ke spouštění výukových materiálů důrazně doporučujeme využít aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.

Zadání pro 1. stupeň do 19. 6. 2020.pdf

Zadání pro 1. stupeň do 26. 6. 2020.pdf

Zadání pro 2. stupeň do 19. 6. 2020.pdf

Zadání pro 2. stupeň do 26. 6. 2020.pdf