Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Doprava versus příroda

Doprava versus přírodaDatum konání:
21.2.2020

Doprava versus příroda, tomuto tématu se v posledních dnech věnovaly všechny tři oddělení školní družiny na Žižkově. A protože rádi soutěžíme a předvádíme se, tak jsme to spojili se soutěží, tentokrát výtvarnou a předváděčkou. Závěrečná prezentace k tomuto tématu proběhla v tělocvičně a bylo co poslouchat a obdivovat. Patráci představili svůj obří 3D model silnice, kde nenajdete žádné přejeté zvířátko. Předňáci se zaměřili na lodní dopravu a její dopad na přírodu a životní prostředí. Zadňáci to rozjeli po kolejích. A všichni jsme zase o něco chytřejší.

Na závěr jsme vyhodnotili a ocenili vítěze výtvarné soutěže.

Vychovatelky ze Žižkova

Fotogalerie z akce