Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Internetem bezpečně – Jak na YouTube?

Internetem bezpečně – Jak na YouTube?Datum konání:
17.4.2023
Datum ukončení:
24.4.2023

 

Internetem bezpečně – Jak na YouTube?

Nejenom březen patří internetu. Tak zní naše heslo. Uvědomujeme si stále větší vliv sociálních sítí a online technologií na naše žáky, a proto do výuky pravidelně zařazujeme preventivní aktivity. Tentokrát jsme se zaměřili na bezpečné chování na největším internetovém serveru pro sdílení videí – YouTube. Žáci 2. stupně si také rozšířili mediální gramotnost, kterou si následně mohli ověřit ve třech úrovních.

Ukázky žákovských prací můžete zhlédnout na platformě Jamboard od společnosti Google zde.

Desatero bezpečného internetu zde.

q.png

Mgr. Veronika Slavětínská, ŠMP

Mgr. Monika Hronová