Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Klub mladého diváka

Klub mladého divákaDatum konání:
24.10.2023
Datum ukončení:
4.11.2023

 

Skvělým představením Saxana v pražském divadle STUDIO DVA zahájil Klub mladého diváka svoji letošní činnost. V divadelní adaptaci filmové komedie Dívka na koštěti o mladé čarodějnici, která dá přednost životu mezi lidmi před výsadami nadpřirozených bytostí, jsme viděli známé herce Ivanu Chýlkovou, Jana Krause, Sabinu Remundovou, Štěpána Benoniho a další. V závěru byla speciálním hostem i zpěvačka Petra Černocká, která kdysi ztvárnila filmovou Saxanu. Kromě divadelního zážitku jsme byli okouzleni i atmosférou večerní Prahy - zejména osvícenými budovami Národního muzea a historického hlavního nádraží.