Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Literární soutěž "Noc v ZOO"

Literární soutěž "Noc v ZOO"Datum konání:
23.5.2022
Datum ukončení:
29.5.2022

 

 

Někteří žáci ze 3. D si poprvé na vlastní kůži vyzkoušeli,  jaké to je být v roli spisovatele nebo básníka. Napsali veselé a napínavé příběhy, pohádky a verše, které doplnili obrázky. Soutěžilo se ve 4 kategoriích a z každé byli oceněni 4 vítězové.
Zástupkyně pořádající soutěžě z MAP Mezilesí Poděbrady osobně přišla předat dětem dárky a těm nejlepším dala poukaz na netradiční zážitek. Odměnou jim bude přenocování v Zoo Chleby, aktivity spojené s tamním nočním životem a spousta nezapomenutelných zážitků se zvířaty.
Gratulujeme Tereze Rusové, Patricii Bendové a Františku Rohlíčkovi a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Kateřina Šmídová

 

FA73E525-833D-4269-A994-AC096197131E.jpeg