Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Markétina dopravní výchova

Markétina dopravní výchovaDatum konání:
14.9.2020
Datum ukončení:
28.9.2020

Naše škola se připojila k projektu Markétina dopravní výchova. Jedná se o projekt organizace Bezpečně na silnicích o.p.s., působící pod značkou Tým silniční bezpečnosti. Cílem projektu je implementace dopravní výchovy do výuky, zvýšení zájmu o dopravní výchovy mezi pedagogy a vznik nového didaktického materiálu pro výuku dopravní výchovy na 1. a 2. stupni ZŠ. Společně s dalšími projekty Týmu silniční bezpečnosti je naší snahou se podílet na snižování dopravních nehod.

Díky zapojení do tohoto projektu škola získává materiály pro výuku dopravní výchovy pro žáky zdarma. Škole je dále nabídnuta konzultace a možnost přímé komunikace s Metodikem dopravní výchovy Týmu silniční bezpečnosti.

 

MDVcolor.jpg