Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Pekelná párty na Žižkově!

Pekelná párty na Žižkově!Datum konání:
9.12.2019

Ďáblíci, čertíci a chlupáči se sešli ve čtvrtek 5.12. na Žižkově, aby si pořádně zařádili než je peklo zavolá zpět. Tělocvična na Žižkově, ve které se toto velkolepé setkání odehrálo, se proměnila v pekelný sál. Na výzdobě zapracovaly i děti ve svých družinách. Zaslouží si velikou pochvalu za ohromné čerty z igelitových pytlů, kteří na nás koukali ze všech stran bývalé tělocvičny. V sále se topilo pod kotlem. V baru „U pekelné brány“ čekalo na účastníky lákavé občerstvení a drinky. Křeslo hříšníků bylo připravené pro nápravu nenapravitelných. Pak tu byl ještě fotokoutek!

A co bylo hlavním důvodem setkání? No přece pořádně se společně pobavit! Zábavu pro ďáblíky připravily jejich rohaté, děsivé vychovatelky. Na programu byl tanec, náprava hříšníků, fotografování ve fotokoutku, ale hlavně spousta soutěží. V nich mohli čerti získat prestižní ocenění. Ti nejlepší se do pekla vrátili s šerpou. Nejlepší karbaník, šklebič, čert štístko, nejdelší ocas a samozřejmě miss a missák pekla, takové tituly na ně čekaly. Gratulujeme vítězům a doufáme, že sám Lucifer ocení jejich úspěch.
Párty jsme si náramně užili. Slovy ani nejde popsat jak. Třeba fotografie řeknou více. Tak na ně koukněte! Snad své ďáblíky najdete a poznáte.

Rohaté vychovatelky ze Žižkova

Fotogalerie z akce