Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Podpůrná tělesná výchova na ZŠ TGM Poděbrady

Podpůrná tělesná výchova na ZŠ TGM PoděbradyDatum konání:
16.9.2021
Datum ukončení:
23.9.2021

Podpůrná tělesná výchova na ZŠ TGM Poděbrady

 

Ke zdravém způsobu života patří bezesporu pravidelný pohyb. Vedle pravidelných hodin tělesné výchovy naše škola nabízí svým žákům ještě nepovinný předmět Podpůrná tělesná výchova, do které se mohou přihlásit žáci, kteří mají zájem o posílení, protažení a zlepšení správného držení těla.

 

Vyučování je zařazené do rozvrhu školy, je bezplatné a probíhá jednu vyučovací hodinu týdně (středa, 6.vyučovací hodina) v malém kolektivu žáků v malé tělocvičně školy. Cvičí se na podložkách, s drobným náčiním, na gymnastických míčích, hrají se drobné hry. Scházíme se v přízemí školy u šaten ve cvičebním úboru, s malým ručníkem.

 

Žáci se mohou přihlásit u své třídní učitelky.

 

Výuku vede Ing. Markéta Kratochvílová, PhD