Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Podzimní cvičení v přírodě

Podzimní cvičení v příroděDatum konání:
5.10.2020
Datum ukončení:
19.10.2020

Každé pololetí vyrážíme ven na cvičení v přírodě. Zaměřujeme se na orientaci v terénu, poskytnutí první pomoci v přírodě, zásady táboření, sportovní aktivity a radostné společné chvíle. 6. A prožila zajímavý program v podobě únikové hry Fakespace, která je, jak název napovídá, zaměřena na rozpoznání dezinformací. Letos nám přálo počasí - zažili jsme krásné babí léto! Děkujeme všem, kteří nám poskytli příjemné zázemí! :-)

Video dokumentaci můžete zhlédnout na našem facebooku zde.

Foto - orientace v terénu Foto - první pomoc v přírodě Foto - 6. A a fakespace

 Foto - společné chvíle venku