Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Poprvé v knihovně

Poprvé v knihovněDatum konání:
28.1.2020

Žáci všech prvních tříd navštívili Městskou knihovnu v Poděbradech.

Setkání s paní knihovnicí a knižními skřítky byla naplněna informacemi o provozu a fungování městské knihovny. Tento svět plný knížek, časopisů a společenských her má ale svá pravidla, s kterými se hravou formou malí čtenáři seznámili a diskutovali nad nimi. Dětem se tak otevřel nový prostor plný zábavy a fantazie. Svou pílí a úsilím se musí naučit číst, aby ho mohli objevovat. Do příští návštěvy dostali za úkol nakreslit své oblíbené knižní hrdiny. A je vidět, že knížky jsou již teď jejich kamarádi, protože někteří bez váhání začali tvořit.

Šmídová 1. D

Fotogalerie z akce