Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Zahájení aktivit žákovského parlamentu a Ekotýmu

Zahájení aktivit žákovského parlamentu a EkotýmuDatum konání:
20.10.2021
Datum ukončení:
31.10.2021

Žákovský parlament a Český den proti rakovině

Ve dnech 29. 10. - 2. 10. 2021realizoval žákovský parlament tradiční charitativní sbírku v rámci Českého dne proti rakovině. Letošní sbírka se zaměřila na ledviny, prostatu a močový měchýř. Podařilo se nám ve škole vybrat REKORDNÍCH 8681 Kč!!! Všem, kteří se zapojili, našim žákům, děkujeme a chválíme je za solidaritu!

ilustrační leták parlament a sbírka  parlament a sbírka

Ekotým a zahájení činnosti

Koncem září jsme zahájili činnost našeho Ekotýmu. Odsouhlasili jsme si kodex Ekotýmu, seznámili se s ročním plánem. Rozjeli dlouhodobější aktivity a do našich tříd připravili informační cedule ohledně likvidace papírových ubrousků, kapesníčků, utěrek. Mnoho jedinců, i dospělých se domnívá, že se tyto papírové hygienické pomůcky recyklují. Omyl! Patří do směsi!

foto plakátu  ukázka plakátu