Horní menu

• e-mailem jidelna@zstgmpodebrady.cz
  • telefonicky 312 316 991
  • na záznamník 312 316 992
  • na infomačním boxu v prostorách školní jídelny pomocí bezkontaktního čipu
  • osobně v kanceláři vedoucí ŠJ

Při absenci je nutné obědy odhlásit den předem do 14:00 hod! Zpětné odhlašování obědů není možné – pokud si strávník oběd neodhlásí, strava mu propadne bez náhrady.

První den neplánované nepřítomnosti žáka ve škole se považuje za pobyt ve škole. V tento den je možné odebrat oběd do jídlonosičů. Jídlonosiče nesmí být ze skla! Jídlo je určeno k přímé spotřebě a za jeho kvalitu po vynesení ze školní jídelny ŠJ nezodpovídá!

Vážení rodiče, vzhledem k současné situaci (opatření proti šíření koronaviru) není možné, aby zákonný zástupce vyzvedával ve školní jídelně oběd žákovi do jídlonosičů za první den nemoci. Strávníkovi bude toto jídlo odhlášeno i po lhůtě den předem do 14.00 hod. Pokud taková situace u Vás nastane, kontaktujte telefonicky či e-mailem vedoucí školní jídelny paní Novákovou. V případě, že oběd neodhlásíte, oběd propadá. Děkujeme za pochopení.

V době prázdnin a ředitelského volna se nevaří, strávníci jsou včas informováni a automaticky odhlášeni.

UPOZORNĚNÍ

V případě výjezdu do přírody, lyžařského výcviku a jiných školních akcí jsou za odhlášení obědů zodpovědní rodiče žáků.