Úvod > Spolupráce a podpora školy > Předškoláček

Předškoláček

Vrácení poplatku za kroužek Předškoláček Žádost o vrácení poplatku za kroužek Předškoláček zasílejte na e-mail: souckova@zstgmpodebrady.cz nebo vkládejte do schránky školy.
Cvičíme, cvičíme, svoje tělo tužíme V duchu pohybu se nesl březnový Předškoláček. A že nám to šlo opravdu moc dobře, ukazují i přiložené fotografie. Žádné fňukání - jen legrace a plno smíchu.
Předškoláček Předškolák si může hrát, přitom by měl ale znát,jakou barvu hračky mají, a jak tvary vypadají,vyjmenovat týden celý od pondělí po neděli,seznámit se s pastelkami, s kamarády - skoro všemi.Nebojte se, nic to není – pojďte s námi do učení!
Mezi předškoláčky přišli „TŘI KRÁLOVÉ“ Hra na mudrce – to nás baví! Cvičíme s králi tvary písma, znaky a symboly, barvy, držení tužky, dokonce i písničku. Putujeme s nimi po dalekých zemích, vinšujeme si zdraví, štěstí a loučíme se s vánočními svátky. V únoru nás čeká zimní téma a další nové krůčky k úspěšnému zápisu do 1. třídy.
Setkání předškoláčků V pondělí proběhlo již třetí setkání předškoláčků, tentokrát v duchu adventního naladění spojeného s tvořením. Z šikovnosti dětí se vyloupli čerti. Procvičovali jsme kapří počítání a se zpěvem jsme si popřáli hezké Vánoce a rozloučili se.
Druhé setkání Předškoláčka To se nám to pracuje, když jsme tak šikovní. Začali jsme písničkou, procvičili jsme si číslice, určovali jsme počet puntíků, zvládli jsme i prostorovou orientaci.
HOLA, HOLA, PŘEDŠKOLÁČEK VOLÁ Nakoukněme pod pokličku první hodině Předškoláčka.