Úvod > Školní jídelna > Základní informace o jídelně

Provozní doba: 6:00 - 15:30
Výdejní doba pro žáky a zaměstnance: 11:00 – 14:00
Výdejní doba pro ostatní strávníky: 11:00 - 11:45
Výdej do jídlonosičů: 11:00 – 11:30 (v období platných opatření proti šíření koronaviru tato služba není poskytována)

Ceny obědů

Kategorie  Věk   Cena
 1. kategorie    7 - 10 let  25,-Kč
 2. kategorie  11 - 14 let  27,-Kč
 3. kategorie  15 - 18 let  29,-Kč
 Zaměstnanci    29,-Kč
 Důchodci    64,-Kč
 Cizí strávníci    74,-Kč

* Stravné se platí zálohově a platba musí být provedena vždy do 15. dne měsíce na další měsíc.
Platbu je možno provést: inkasem z účtu, nebo hotově v kanceláři školní jídelny.

Přihlašování a odhlašování obědů:

Přihláška ke stravování: zde

Přihláška ke stravování pro žáky stravující se v budově školy na Žižkově: https://zizkova.mspodebrady.cz/dp/id_ktg=1021&p1=1034

Odhlášení i přihlášení oběda - nejpozději do 14:00 hod. předcházející den.
Telefonicky na: 312 316 992 (záznamník)
Na webu http://www.strava.cz/
E-mailem: jidelna@zstgmpodebrady.cz
Ostatní informace dostanete v kanceláři ŠJ.

Odhlašování obědů dětí ze Žižkova u paní Romany Malé na telefonním čísle: 325 626 438 (MŠ Budovcova).

V případě jakýchkoliv pochybností o kvalitě jídla pro děti mají rodiče možnost přijít v době od 11.00 do 11.30 hodin ochutnat podávaný oběd (bez masa).

On-line jídelníček školní jídelny základní školy T.G.Masaryka Poděbrady.

Školní jídelna je součástí základní školy a připravuje obědy pro žáky a zaměstnance.

Při přípravě obědů dáváme přednost české kuchyni, kde dbáme na zásady správné výživy.

Součástí oběda je: polévka, hlavní jídlo, nápoj, zeleninový nebo ovocný salát/ ovoce/ moučník/ mléčné výrobky.

Na sestavení pestrého jídelníčku se podílí stravovací komise (tj. vedoucí školní jídelny, hlavní kuchařka, rodič, žák školního parlamentu a vedení školy).

Vaříme také pro cizí strávníky, kteří k nám můžou přijít na oběd, nebo si ho vyzvednout do přinesených nádob a to za 74,- Kč. (v ceně je polévka, hlavní jídlo, nápoj + salát, moučník nebo ovoce dle jídelního lístku) (v období platných opatření proti šíření koronaviru tato služba není poskytována).

O prvních třídních schůzkách je pro rodiče připravena ochutnávka hlavního jídla, na kterou Vás tímto zveme.