Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Abeceda peněz a Jarmark

Abeceda peněz a Jarmark

3.1.2020

Naše třída IV.C se zapojila do projektu Abeceda peněz. Založili jsme si firmu, která se jmenuje Duhovník. Od října jsme vyráběli samé krásné výrobky ve škole i doma. Projekt uspořádala Česká spořitelna. Zaměstnanci České spořitelny nás provedli po budově. Dali nám krásné klobouky. Dostali jsme půjčku na rozjezd firmy. Peníze jsme po Jarmarku vrátili. Nejenže jsme si vydělali peníze na charitu a na výlet, ale užili jsme si hrozně moc zábavy s vyráběním výrobků, jejich prodejem a přípravou vystoupení.

napsala Anita Lokesová 4.C

Jarmark

My s naší třídou jsme se zapojili do projektu Abeceda peněz. Vyráběli jsme výrobky pro potěšení. Dva měsíce jsme se chystali na 11. prosinec. To se konal Jarmark naší třídy v České spořitelně. Tam jsme prodávali, tančili, zpívali. Vydělali jsme si víc korun, než kdo odhadoval.

napsala Nela Eichlerová 4. C

Fotogalerie z akce