Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Adventní tvořivá dílna s rodiči

Adventní tvořivá dílna s rodičiDatum konání:
3.12.2019

Rodiče jsou u nás vítáni a jsme rádi, že nás, prvňáky z 1. D, přišli podpořit a společně se vánočně naladit.
Připravili jsme si pro rodiče ve třídě krátké hudebně pohybové pásmo. Ukázali jsme, jak jsme sehraná parta a nakonec jsme vytvořili papírové sněhové vločky jako vánoční výzdobu do oken. Byla vidět krásná spolupráce rodinných týmů a rozdělení rolí. Jeden stříhal, druhý lepil a dílka se vydařila na jedničku. Poté jsme se šli podívat na rozsvícení vánočního stromu před školou a pěkné vystoupení našich spolužáků. Rozloučili jsme se s přáním pohodových svátků.

Třídní učitelka Kateřina Šmídová

Fotogalerie z akce