Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Běh pro paměť národa

Běh pro paměť národaDatum konání:
7.6.2021
Datum ukončení:
19.6.2021

V měsíci květnu probíhala sportovně - dějepisná charitativní akce s názvem Běh pro paměť národa. Princip akce spočíval v tom, že za každý uběhnutý kilometr sponzor zaplatil 1,- Kč  na natáčení filmu s pamětníky. Běh probíhal od 1. - 23. 5. 5021.

Tohoto dobročinného běhu se účastnila i naše škola online, stejně jako 85 ostatních zapojených škol. Za celou dobu, kdy tato akce probíhala jsme jako škola naběhali krásných 911 km a obsadili pěkné na 19. místo.

 

Všem zúčastněným běžcům a běžkyním děkujeme za jejich naběhané, zaznamenané a odevzdané výkony!

ilustrační obrázek Idiplom foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ernstová, Vorlíčková, Urbanová