Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Odstartoval kroužek Předškoláček

Odstartoval kroužek PředškoláčekDatum konání:
7.10.2022
Datum ukončení:
21.10.2022

 

Z hlavní budovy: Bez slziček, bez vytáček, začal nám již Předškoláček

Od rodičů do lavice, to není lehké a chce to velkou odvahu. Tu prokázali budoucí žáčci naší školy. Začali jsme písničkou, hádankami a pohádkou, proletěli jsme se s draky oblohou, povídali si a dokonce pracovali na kouzelném listu.

Než jsme se rozkoukali, běželi jsme zpátky k rodičům. První zkoušku máme úspěšně za sebou a za měsíc se vrátíme na další.

 Těší se i paní učitelky M. Vlčková a D. Šafránková

P_20221003_152355.jpg

 

Ze Žižkova: Kroužek Předškoláčka zahajuje činnost

První krůčky do školní třídy, pohádkové příběhy, malování, zpívání, cvičení rukou, naslouchání, vyprávění, to vše si budoucí prvňáčci vyzkouší hned při prvním setkání. Čeká je několik lekcí k tomu, aby se dobře připravili na vstup do školy. Setkání  budou  probíhat  pravidelně  každý měsíc.

Mgr. Iveta Malínská, Mgr. Monika Kučerová

 

IMG20221003155208[1].jpg