Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Dětský maraton v Nymburce

Dětský maraton v NymburceDatum konání:
7.10.2022
Datum ukončení:
20.10.2022

 

Dětský maraton v Nymburce

Jako každý rok se naši žáci zúčastnili charitativní akce World Marathon Challenge v Nymburce. Tato tradiční akce se konala ve čtvrtek 22. 9. 2022 pod záštitou neziskové organizace Rotary Club Poděbrady.

Do letošního běhu se zapojilo 7 škol z nymburského okresu. Principem tohoto běhu je, aby 30 žáků jedné školy společnými silami uběhlo maraton, tedy 42 km a 195 m. Úvodních 195 m běží školou vybraný ambasador. Ambasadorem pro letošní ročník byl vybrán náš bývalý žák, několikanásobný vítěz GladiatorRace, PredatorRace a trenér OCR, Lukáš Novák.

Po velice náročném a napínavém boji, kdy naši žáci usilovali do posledních chvil o medaile, jsme se nakonec umístili na bramborovém, ale krásném 4. místě. Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a výborné výkony na atletické trati!

charitativní akce World Marathon Challenge

 

Mgr. Romana Huková