Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Olympiáda v německém jazyce

Olympiáda v německém jazyceDatum konání:
9.3.2022
Datum ukončení:
17.3.2022

 

ilustrační obrázek - německá vlajka, mapa Německa, Braniborská brána a obrázek vítězného poháru

Jan Špitálský, žák IX. C, se umístil na prvním místě v okresním kole konverzační soutěže Olympiáda v jazyce německém, která se konala 28. 2. 2022 v Nymburce.

Vítěz Jan Špitálský postupuje do krajského kola. Blahopřejeme!

 

 

Okresnímu kolu předcházelo kolo školní, které se uskutečnilo ve čtvrtek 17. února 2022. Zúčastnili se jej nejlepší žáci z devátých tříd. Tito žáci se nejprve během krátkého rozhovoru představili a poté se snažili reagovat na témata související s běžným životem. Odborná porota nakonec vybrala 3 nejúspěšnější němčináře, kteří reprezentovali naši školu v okresním kole, které se konalo 28. února 2022 v Nymburce.