Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Opravdový příběh cesty drogové závislosti

Opravdový příběh cesty drogové závislostiDatum konání:
17.11.2023
Datum ukončení:
24.11.2023

 

REVOLUTION TRAIN je projekt protidrogové prevence. Jedná se o multimediální mobilní vlakovou soupravu, která se formou interaktivního a zážitkového vzdělávání snaží o primární prevenci u vybrané cílové skupiny - především u žáků ve věku 12 - 17 let. Cílem je prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů maximálně zapůsobit na osobnost návštěvníka vlaku a efektivním způsobem tak ovlivnit jeho pohled na legální a nelegální drogy.

Žáci 9. ročníku si prošli šest stříbrných vagonů, čtyři kinosály a osm interaktivních místností. Celý projekt je velmi zaujal a silně na ně zapůsobil.