Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Poděkování

PoděkováníDatum konání:
30.6.2023
Datum ukončení:
31.8.2023

 

Vážení rodiče,

 

s blížícím se koncem školního roku bych rád využil této příležitosti a vyjádřil své upřímné poděkování za vaši spolupráci během celého školního roku.

Spolupráce mezi školou a rodiči je klíčová pro celkový rozvoj našich žáků. Vaše zapojení při školních akcích, rodičovských schůzkách a dalších aktivitách nám dává důležitý základ pro poskytování kvalitní výuky. Vaše podpora ve vzdělávání a výchově vašich dětí je pro nás neocenitelná.

Děti jsou naší největší prioritou. Vaše trpělivost, pochopení a příkladné chování jsou důležitým příkladem pro naše žáky, který nám pomáhá utvářet školní klima založené na respektu, toleranci a spolupráci.

Rád bych také poděkoval všem učitelům, vychovatelkám ve školní družině, asistentkám pedagoga, administrativnímu týmu a ostatnímu personálu, kteří se starají o hladký provoz naší školy. Jejich oddanost a tvrdá práce jsou nepostradatelné pro naše společné úsilí o kvalitní vzdělávání.

Přeji vám všem příjemné letní prázdniny a odpočinek, který si rozhodně zasloužíte. Vážím si vaší podpory a těším se na další spolupráci v příštím školním roce.

 

Mgr. Vlastislav Sýkora