Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Podzimní braní aneb družinové hraní

Podzimní braní aneb družinové hraníDatum konání:
12.10.2021
Datum ukončení:
18.10.2021

 

 

Podzimní braní aneb družinové hraní 

„Člověk a jeho svět“, to je hlavní téma tohoto školního roku pro 5. a 6. oddělení školní družiny na Žižkově. Každý měsíc o tomto tématu, pokaždé z jiného soudku. V září jsme se s „člověkem jako součástí přírody“ podívali do lesa, sadu, na pole a nejen tam.  V družinách soutěžili, tvořili, povídali a hráli si.

Ve čtvrtek 30.9. jsme tuto kapitolu zakončili společnou akcí. „Podzimní braní aneb družinové hraní“ probíhalo za krásného počasí, v dobré náladě a soutěžním duchu. Předňáci  i zadňáci poměřili své síly a zkušenosti. Soutěžili v různých zemědělských disciplínách. Na fotografiích můžete vidět v jakých a s jakým zápalem. Na závěr si mohli zasoutěžit i rodiče. Těm moc děkujeme za výborné výkony a pomoc při vyhodnocení výtvarné soutěže. Výstava vydařených obrázků „strašáků do pole“ nám udělala celé odpoledne ještě hezčí.

Ze sklizených brambor a nenamoštovaných jablek jsme tvořili tento týden ve svých družinách.

V říjnu nás čeká podtéma „člověk je tvor společenský“.  A zase se máme na co těšit!

 

Vychovatelky ze Žižkova