Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Podzimní hrátky na Žižkově

Podzimní hrátky na ŽižkověDatum konání:
28.11.2019

Zima už pomalu vystrkuje drápky a my s dětmi v družině vzpomínáme na vydařené podzimní akce. Vítr a déšť už zbořil domečky pro skřítky, které děti postavily z přírodnin před naší školou. Na fotografiích uvidíte, že se moc povedly. Stejně tak i to, jak jsme si užili podzimní fáborkovanou v Bažantnici. Děti cestou plnily úkoly zaměřené na přírodu kolem nás a nevadilo jim ani deštivé počasí.

Chodbu nám na konci října rozveselily podzimní bytůstky z přírodních materiálů, které děti přinesly do soutěže o NEJ Podzimníčka. Bylo opravdu velmi těžké vybrat toho NEJ.
Ve fotogalerii se můžete podívat na naše podzimní tvoření.

Vychovatelky ze Žižkova

Fotogalerie z akce