Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Předškoláček na naší škole

Předškoláček na naší škole

8.11.2021

Listopadový Předškoláček na Žižkově

Na listopadovém setkání v kroužku Předškoláček se děti naučily novou podzimní říkanku. Také doplňovaly pracovní list, kde obtahovaly a domalovávaly předtištěné kresby. Nejvíce zábavy měly s porovnáváním jednoho motivu zobrazeného v různých ročních obdobích. Nakonec pracovaly na interaktivní tabuli, kde k těmto obdobím přiřazovaly odpovídající obrázky. Úkoly se všem dětem dařilo úspěšně plnit. Těším se na další setkání v prosinci.

Mgr. Monika Kučerová

ilustrační I  ilustrační II  ilustrační III

Listopadový Předškoláček v ulici Školní

Než přijede svatý Martin do našeho kraje, vločka čeká na mraku a s hvězdičkou si hraje. Martin rukou ukáže jí, že už může dolů. Jedna vločka, druhá, třetí - letí na zem spolu.

Druhé setkání Předškoláčků se školou na začátku listopadu bylo Svatomartinské. Nechyběl tedy koník ani Martin. Zpívali jsme, o Martinovi si vyprávěli, nechyběly ani skoky, jako to umí koníci.

V prosinci nás čeká adventní setkání.

Paní učitelky Dana Šafránková a Monika Szabóová

ilustrační I   ilustrační II   ilustrační III