Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Příběhy našich sousedů

Příběhy našich sousedůDatum konání:
29.9.2020
Datum ukončení:
4.10.2020

I v tomto školním roce se naše škola zapojila do vzdělávacího projektu neziskové organizace Post Bellum, jenž nese název Příběhy našich sousedů. V letošním roce se projektu zúčastní 2 skupiny žáků z osmého a devátého ročníku za doprovodu svých vyučujících. Jejich úkolem bude práce s pamětníkem, natočit jeho vzpomínky, digitalizovat staré fotografie, vyhledávat potřebné informace v archivech a nakonec vytvořit audio či video nahrávku. Nakonec svou práci představí před publikem a výsledky jejich činnosti si budete moci prohlédnout na webových stránkách https://www.pribehynasichsousedu.cz/. Budeme jim držet palce!

 

Logo post bellum.jpg logo příběhy našich sousedů.png