Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Prosincový předškoláček

10.1.2022
19.1.2022

Prosincový Předškoláček na Žižkově

Na prosincovém setkání v kroužku Předškoláček se děti naučily poznávat geometrické tvary a barvy. Na koberci pomocí víček sestavovaly různé geometrické obrazce. Doplňovaly pracovní list, pracovaly na interaktivní tabuli, kde získané vědomosti procvičovaly. Úkoly se všem dětem dařilo úspěšně plnit. Těším se na další setkání v lednu.

Mgr. Monika Kučerová

Prosincový předškoláček   Prosincový předškoláček   Prosincový předškoláček

Prosincový Předškoláček v ulici Školní

Tentokrát jsme si procvičili matematické představy /první, poslední, nad, pod, vedle.../ Pomohli nám čerti a andílci. Uvolňovali jsme ruku pomocí grafomotorických cvičení a nechyběla ani tematická básnička doprovázená pohybem, poslech lidové koledy a společná práce na IT tabuli. Rozšířili jsme si také slovní zásobu na adventní téma a vytleskávali jsme slabiky. Za měsíc na viděnou!

Prosincový předškoláček   Prosincový předškoláček  Prosincový předškoláček