Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuální školní rok > Aktuality > Rodiče za katedrou

Rodiče za katedrouDatum konání:
15.5.2023
Datum ukončení:
18.5.2023

 

Přestože učitel a rodič mají odlišné role ve výchově a vzdělávání dětí, mohou mít ze vzájemného vztahu velký prospěch. Proto jsme přišli s nabídkou projektu „Rodiče za katedrou“, která zaujala třetinu aktivních rodičů v naší třídě a dala vzniknout besedám o  zajímavých profesích. Od rodičů to vyžadovalo mít osobní odvahu, v rukávu netradiční postřehy a fakta, schopnost podívat se na své povolání jinak a umět i o zdánlivě všedních věcech poutavě vyprávět. A povedlo se!                                                                                                                                                    

5. D + D. Šafránková